نتایج جستجو برای عبارت :

گفتاری هنرمندانه می‌خواهد

زودتر از آنچه که فکرش را بکنیم
قیامت مشخص خواهد کرد
عزاداران واقعی مصیبات حضرات آل‌الله علیهم صلوات‌الله
چه کسانی بوده‌اند
فعلا که شیطان -انسان‌شناس- چه هنرمندانه توانسته است
این مایه‌ی وحدت را تبدیل به ابزار افتراق -ما شیطان‌نشناس‌ها- کند.
صدق الله العلی العظیم:
«إنه لکم عدو مبین»
تو هم می دانی نازلی که من این پای کوتاهم را خیلی دوست دارم. یک پای ناقص که بگذارد نقاش بشوی، خیلی بهتر است از دو تا پای سالمی که تو را ببرد دانشگاه افسری. من که نمی لنگم، می لنگم؟ فقط یک هوایی موقع راه رفتن شانه ی چپم زیادی می آید پایین. اگر یک‌جا بِایستم و تکان نخورم، هیچ‌کس نمی فهمد که علیلم و مادرزادی پایم کوتاه بوده است._________________یک شاهکار از محمدرضا شرفی خبوشان. همه ی کتاب ها که نباید جایزه ببرن که موندگار بشن، بعضی کتاب ها در گمنامی موندگا
وقتی میگویند ثابت قدم باشیم..  نه اینکه لجوج و حق به جانب از کرده و ناکرده ی خود دفاع کنیم و همان راه همیشگی را ادامه دهیم..  خیر ثابت قدم بودن به این سادگی ها هم نیست!    باید به مفهومی برسیم، مفهومی که مارا هنرمندانه به انصاف نزدیکتر کند...  و ثابت قدم بودن در اینراه .. مارا به مفهوم و تعریف بهتری سوق خواهد داد..  چون دیگر برایمان مهم نگاه و نظر شخصیمان نیست..  بلکه تجاوز نکردن از حدود حق و حقیقت است! 
تقریظ رهبر انقلاب بر رمان «آن مرد با باران می آید» منتشر شد: بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماههای آخر مبارزات نشان میدهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه جوانها و نوجوانهای امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان شاءالله.
بدون رعایت اخلاق و بدون رعایت احترام دیگران هیچ‌وقت نباید انتظار داشته باشیم که مورد احترام و پذیرش دیگران قرار بگیریم.البته ممکن است دیگران از روی بزرگواری و آگاهی ما را مورد احترام و عنایت خود قرار بدهند، ولی این مسأله که ما هم باید برای رسیدن به یک موقعیت اجتماعی خوب دقّت عمل داشته باشیم و احترام و شأن دیگران راحفظ کنیم تغییر پیدا نمی‌کند.از جمله کسانی که ما همیشه باید مراقبشان باشیم تا روابطمان حفظ شود نزدیکان و خانواده همسرمان است ک
شمع‌ها علاوه بر روشنایی، به عنوان لوازم دکوراتیو هم استفاده می شوند.  این شمع‌های دست ساز طرح جالب و تازه‌ای دارند.
نخ‌های پارافین خیلی هنرمندانه به دورهم پیچیده شده و شکل قلب به خود گرفته است. این محصول با داشتن بسته بندی شیک و زیبا به عنوان هدیه گزینه مناسبی است.

با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید. احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703
شرکت پیمانکاری آتیه سازان عمران کادوس گیلان با در نظر گرفتن تمام جوانب مالی و زمان پروژه بهترین کیفیت را در مناسبترین زمان و اقتصادی ترین حالت ممکن دست به طراحی های هنرمندانه و خاص خود و اجرای هوشمندانه و مهندسی خواهد زد .
اجازه ندهیم که عده ای با زیرپا گذاشتن وجدان خود جان عزیزانمان را به خطر بیندازند .
 پیش از ساخت منزل خود را به صورت یک انیمیمشن جذاب خواهید دید و در صورت تایید شروع به اجرا خواهیم کرد .

راه های ارتباطی با شرکت فنی و مهندس
پیش از انتشار مطلب زیر لازم است اشاره موکد کنم که مطلب مذکور کاملا بر گرفته از وبلاگ وزینِ «http://ashkeatash.blog.ir» دست نگاشتِ جوان انقلابی «سید حمید مشتاقی نیا» می باشد. بنده کم پیش می آید مطلب از جایی کپی کنم اما اینبار مجبور شدم. مجبورِ وجدانی. وجداناً مطلبی که از ایشان خواندم و در ادامه خواهد آمد، خودش مصداق یک کار فرهنگی است ، بماند که خود مطلب هم توضیحی است هنرمندانه از «کار فرهنگی». دو رادور دست نویسنده وبلاگ یادشده را می بوسم:

ادامه مطلب
شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس با کادر حرفه ای خود در زمینه های مختلف اعم از ساخت و ساز و طراحی های هنرمندانه میتواند به شما کمک کند .هنر ما تحقق رویای شماست .
آدرس جدید شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس :
09378310030 - 09114368808
ما را در اینستاگرام هم دنبال کنید :
omrankadoos@
حدود پنج سال قبل، محسن پیشنهاد کتاب "هنر فکر کردن" از ارنست دیمنه را داد که به دلیل چاپ نشدن درنهایت از مرکز بخش در خیابان انقلاب تهران خریداری کردم. هفته پیش نیز محمد توصیه به خواندن "هنر شفاف اندیشیدن" از رولف دوبلی کرد. این کتاب چاپ شصت و سوم را هم رد کرده و توسط عادل فردوسی پور و دو تن دیگر ترجمه شده است. دوبلی به طرزی هنرمندانه 99 خطای اندیشیدن را در 99 فصل لیست کرده است. حتی برای کسانی که مشغله زیادی دارند خواندن یک فصل هرشب بیش از 10 دقیقه وقت
کوئنتین تارانتینو یکی از مشهورترین کارگردان‌های سینما است که همواره
اکران فیلم‌های جدیدش، هیاهوی بسیاری میان طرفداران هنر سینما برپا می‌کند. برخی از منتقدان معتقدند آثار کوئنتین تارانتینو توانسته میان سینمای هنری اروپا و فیلم‌های عامه‌پسند
پیوندی هنرمندانه برقرار کند و بار دیگر هنر سینما را به قله‌های اوج خود
بازگرداند. به راستی رمز موفقیت تارانتینو در چیست؟‌
در طی جلسه ای که با حضور مدیرعامل محترم موسسه ی مردم نهاد نبوت؛جناب آقای آذرهمایون انجام شد
هدف اصلی برگزاری این جلسه تلفیق هنر و دانش و نشان دادن مشکلات اجتماعی با زبان نمایش و بصورت هنرمندانه در سطح شهرستان با همکاری گروه محترم نبوت بود.
با توجه به اینکه از اهداف درازمدت و مهم انجمن تغییر یا اصلاح الگوهای رفتاری در سطح جامعه است، و با نظر به سابقه وتجربه درخشان گروه نبوت در طی مدت فعالیت خود و آگاهی از مشکلات موجود در جامعه همکاری این دو گ
باسم رب الجمیل
بسمه تعالیبسیار خوب و هنرمندانه و پرچاذبه نوشته شده است.تصویری که از ماه‌های آخر مبارزات نشان می‌دهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه ی جوانها و نوجوانهای امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده ی کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان شاالله.
آینه ملیله کاری طرح آسمان یکی از زیباترین ظروف تزئینی و البته کاربردی صنایع دستی اصفهان است که معمولا برای عروس و داماد ها تهیه می شود. شما می توانید آینه ملیله کاری را با انواع شمعدان و لاله ملیله ست کنید. آینه و شمعدان ملیله کاری نماد روشنایی و شگون زندگی است که این امر باعث شده علاوه بر عروس و داماد ها دیگران نیز از آن در ویترین و دکوراسیون خود بهره ببرند. قیمت آینه شمعدان ملیله کاری نسبت به محصولات نقره مشابه با آن بسیار ارزان تر است. کیف
اگه علاقمند به خواندن داستان های زیبا با ساختار حرفه ای و هنرمندانه هستید، خواندن سوره طه رو از دست ندید...
خداوند در این سوره، اوج زیباییِ یک روایت رو به تصویر کشیده...روایتی که برای یه مخاطب مبتدی هم جذابه... روایت زندگی حضرت موسی (علیه السلام)
من هروقت این سوره رو میخونم، از تصویرسازی های فوق العاده ش به وجد میام. مثلا تصور کنید صحنه ی داستان، درمورد صحبت های خداوند با حضرت موسی و حضرت هارونه، ناگهان صحنه عوض میشه و میره تو کاخ فرعون! و انقدر
«تابوت‌های دست‌ساز» اثر ترومن کاپوتی.
این کتاب، گزارش مجموعه‌ای از قتل‌های زنجیره‌ای و واقعیه که خود نویسنده در جریان وقوع اون‌ها بوده و شرحش رو به صورت گزارش به نگارش درآورده.
این ماجرا کاملا واقعیه و نمیشه مثل داستان‌های جنایی نویسنده‌هایی مثل آگاتا کریستی، ازش انتظار غافل‌گیری‌های عجیب و غریب داشت. ولی همه چیز توی کتاب بسیار هنرمندانه و زیبا توصیف شده.
ترجمه‌ی کتاب ترجمه‌ی خوبی نبود. قبلا ترجمه‌های خوبی رو از بهرنگ رجبی خونده
دستفروشِ داخل مترو هم که باشی باید اصول حرفه ای گری را خوب بدانی!
نه مثل پیرمردی که با صدای ضعیفش از روی نا آشنایی با اصول حرفه ایِ فروشندگی، همه نوع وسیله ای با خود حمل میکرد، آنقدر تنوع جنس داشت که من حیرت کردم قیمتها چطور یادش مانده بود؟؟!!
ولی در سفرِ رفت با مترو، پسری فقط مسواکِ آنتی باکتریال می فروخت، آنقدر هنرمندانه و قرّا با دستمایه ی طنز جنسش رو تبلیغ کرد که چندین نفر از او خریدند!!، پسرک می گفت: پول نداری دستگاه پوز هست! کارت نداشتی چک
متن تقریظ رهبر انقلاب بر این کتاب به این شرح است:
بسمه تعالی
بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماههای آخر مبارزات نشان میدهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه‌ی جوانها و نوجوانهای امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده‌ی کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان‌شاءالله. / مرداد ۹۸.(منبع)
وقتی رهبر انقلاب در مورد این کتاب اینگونه سخن می‌گوید دیگر من چه می‌توانم بگویم؟ تنها می‌توانم بگویم این جاذبه
می نویسم سیل
می خوانم:او خواهد آمد....
می نویسم زلزله
می نویسم گرانی و اغتشاش
می نویسم آلودگیِ هوا
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم شهادتِ سردار
می خوانم: او خواهد آمد...
می نویسم سقوط هواپیما
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم کرونا
می خوانم :او خواهد آمد...
می نویسم کُشت وکشتار مسلمانانِ هند
می خوانم: او خواهد آمد...
اینها همه بهانه اند;
زمین تو را می خواهد امامِ مهربانم....
#اللهم عجل لولیک الفرج
شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس گیلان
متخصص طراحی و اجرای هنرمندانه نماهای مختلف ساختمانی
مسکونی
اداری
تجاری
بیمارستان ، کلینیک ها و مراکز درمانی
باشگاه های فرهنگی ورزشی
رستوران ، غذاخوری و فست فود
تالاز و باغ عروس
آتلیه های عکاسی و فیلم برداری
و...
*شرکت پیمانکاری آتیه سازان عمران کادوس*

راه های ارتباطی با شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس :
آدرس : رشت - بلوار شهید افتخاری - جنب پارک میخک 
تلفن : 3352431809378310030 - 09114368808 
ما را در ا
شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس گیلان
متخصص طراحی و اجرای هنرمندانه نماهای مختلف ساختمانی
مسکونی
اداری
تجاری
بیمارستان ، کلینیک ها و مراکز درمانی
باشگاه های فرهنگی ورزشی
رستوران ، غذاخوری و فست فود
تالار و باغ عروس
آتلیه های عکاسی و فیلم برداری
و...
*شرکت پیمانکاری آتیه سازان عمران کادوس*

راه های ارتباطی با شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس :
آدرس : رشت - بلوار شهید افتخاری - جنب پارک میخک 
تلفن : 3352431809378310030 - 09114368808 
ما را در ا
نگاهی به فیلم درخشان «سرخپوست»:
«سرخپوست» را می‌توان اثری کلاسیک در شمایلی کاملا بدیع و خلاقانه با رعایت بهترین عناصر فنی دانست که داستان ساده‌اش را در لوکیشنی بی‌نظیر و به نحوی سرراست و هنرمندانه روایت می‌کند.پنج سال بعد از فیلم میان‌مایه، آبکی و به غایت تقلیدی «ملبورن»، احتمالا هیچکس انتظارش را نداشت که کارگردان جوان آن فیلم، با دومین فیلمش، در شمایل یک غول مهیب فیلمسازی و بی‌اندازه مسلط به قواعد ژانری، به جریان اصلی سینمای ایران ب
قبول دارید که اگر در خانه‌داری، کمی خلاقیت به خرج بدهید، نتایج جالب و مفیدی حاصل می‌شود؟ مثلا استفاده از قالب‌های یخ برای مصارف گوناگون می‌تواند، یکی از همین نتایج باشد. به‌جای اینکه به قالب‌ها فقط به چشم قالبی برای درست کردن یخ نگاه کنید، از آنها برای درست کردن خوراکی‌های خوشمزه با ترکیبات جالب یخ و مواد دیگر بهره ببرید. مثلا نگاهی به درون یخچال بیندازید و ببینید که چه چیزهایی دارید و ترکیب کدام‌یک با یخ می‌تواند یک ترکیب جالب و خلا
#امام_خامنه_ای:
فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد.
 و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است.
اگر از فضای مجازی غافل باشیم اگر نیروهای مؤمن و انقلابی این میدان را خالی کنند مطمئنا ضربه خواهیم خورد.
 هر کس به اندازه وسع و توان و هنر خود باید در این میدان حضور یابد.
1⃣  گاهی انسان حرف حق را می تواند با استدلال قوی و با زبان شیوا و هنرمندانه بیان کند که این حرف به گوش و چشم هزاران و شاید میلیونها مخاطب برسد .
2⃣  گاهی شاید ما حرفی برای گفتن نداشته با
آب اگر سمت هوا گاه روان خواهد شد دولت پیر در آن لحظه جوان خواهد شد!خرج عینک شده و سمعک و دندان طلاچشم یارانه به بودجه نگران خواهد شدرنگ ریشش چه شود یا چه شود اکسیدانکوهی از دغدغه قد سبلان خواهد شدیک شتر بود که بر کوی همه می‌خوابید؟!شاد و بیدار بر این خانه دوان خواهد شدآنقدر صندلی و صاحب آن مَچ هستند قصه وصلتشان ورد زبان خواهد شد پست ها در کفشان است چو میراث پدرملک طلقی‌ست که ارث پسران خواهد شدپاشدن، رفتن و گشتن که گذشت از ایشانقدشان در وسط کا
انگار ترانه نفست بر
گردن و لاله گوشم، در حالی که انگشتانت هنرمندانه بر ساز خیالی پشتم زخمه می‌زنند،
یکی از آن تصویرهایی‌ست که هر جا یادم
بیفتد، لبخند وسیعی بر چهره‌ام نقاشی می‌کند 
و صد ساله هم که باشم نوجوانی بی
امان و چونان اسب رم کرده در یاخته‌هایم می تازد!
انجام کلیه امور پیمانکاری 
طراحی هنرمندانه - نظارت دقیق و مهندسی - اجرای ماهرانه
آموزش نرم افزارهای رویت و ایتبس و تویین موشن و انسکیپ
استفاده از سیستم BIM در تمام پروژه ها
نقشه برداری و تفکیک اراضی
بازسازی و بازپیرایی منازل
ترمیم ترک خوردگی های ناشی از نشست سازه
ترمیم و عملیات جلوگیری و رفع نم و رطوبت منازل
آسفالت
استخرهای دلنشین روباز و سرپوشیده
طراحی و نورپردازی
طراحی نما
دکوراسیون و طراحی داخلی
ویلاسازی
انبوه سازی و ساخت مجتمع و شهرک ها
هنر خوشنویسی ایرانی
خوشنویسی یا خطاطی یعنی زیبانویسی یا نوشتنی که همراه با خلق یک نوشته زیباست و به فردی که این هنر را دارد خوش‌نویس می گویند. خوشنویسی ایرانی بخشی از خوشنویسی اسلامی است که در ایران و سرزمین‌های وابسته یا تحت نفوذ او همچون کشورهای آسیای میانه، افغانستان و شبه قاره هند به تدریج حول محور فرهنگ ایرانی شکل گرفت.
در حالی که عمدهٔ تبدیل نگارش معمولی کلمات به خوشنویسی هنرمندانه در جهان اسلام، به‌عهده ایرانیان بوده‌است، رفت
طراحی و اجرای تخصصی تالار در شمال کشور
طراحی هنرمندانه
نظارت هوشمندانه
اجرای ماهرانه
ما رویای شما را خواهیم ساخت
تخصصی ترین گروه طراحی و اجرا در زمینه ساخت تالار و باغ عروس
با ما شگفت زده خواهید شد
کاهش پرتی مصالح و افزایش کیفیت ساخت
به صرفه ترین حالت ممکن برای کارفرمایان محترم
طراحی و ساخت تالارهای مجلل خود را به ما بسپارید
شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس پیشرو در فرآیند BIM در استان گیلان
جهت استعلام قیمت ساخت با ما تماس بگیرید 
ر
دزیره داستان یک زندگیست، زندگی‌ای پر از فراز و نشیب با غم‌ها و شادی‌های زنانه ، عاشقانه ، مادرانه و ... وطن‌پرستانه !
 دزیره یک قصه یا افسانه نیست یک ملکه است ، ملکه‌‌ی سوئد و نروژ که داستان زندگیش را هنرمندانه، لذت‌بخش و گیرا روایت می‌کند.
من در وسط تابستان همراه اوژنی قدم به روزهای پاییزی نهادم، زیر درخت‌های شاه بلوط نشستم، در بهار روی نیمکت چوبی سپید باغ یا از پشت پنجره‌ی اتاق به باغچه‌ی پر از گل‌های سرخ خیره شدم، همراه اوژنی از فرا
روزی از راه خواهد رسید که قلب هر انسانی عشق را خواهد پذیرفت و وحشتناک ترین تجربه انسانی یعنی گوشه نشینی که بدتر از گرسنگی است  از چهره زمین پاک خواهد شد.روزی از راه خواهد رسید که در ها به روی نیازمندان گشوده خواهد شد و چشمان گریان تسلی خواهد یافت ...
خداوند با سخاوتمندی خرد و عشقش را در اختیار ما قرار داده و یافتن آنها بسیار اسان است . باید نشانه ها را بپذیریم و از قلب و رویایمان تبعیت کنیم 

ادامه مطلب
 حمام سلطان امیر احمد، کاشانحمام عمومی و سنتی، ساخته شده در قرن شانزدهم میلادی، بینشی از زندگی روزمره ی ایرانیان باستان به دست می دهد؛ با فیروزه و کاشی طلا تزیین شده و نقاشی هنرمندانه اش جلوه ای بی نظیر به آن بخشیده است.
 این مکان حاوی یک رختکن بزرگ و اتاق آب گرم است. امروزه درب این مکان به عنوان یک موزه به روی عموم گردشگران داخلی و خارجی باز است.  

حمام سلطان امیراحمد مربوط به دوره قاجار است و در کاشان واقع شده است

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد
چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد
این تطاول که کشید از غم هجران بلبل
تا سراپرده گل نعره زنان خواهد شد
گر ز مسجد به خرابات شدم خرده مگیر
مجلس وعظ دراز است و زمان خواهد شد
ای دل ار عشرت امروز به فردا فکنی
مایه نقد بقا را که ضمان خواهد شد
ماه شعبان منه از دست قدح کاین خورشید
از نظر تا شب عید رمضان خواهد شد
گل عزیز است غنیمت شمریدش صحبت
که به باغ آمد از این ر
مقتل امام حسین (ع) را علامه عسگری بسیار خوانا و مختصر به رشته تحریر درآورده...برای من که اولین کتاب مقتل بود که توفیق مطالعه اش را داشتم، مطالعه این کتاب تجربه خوبی بود. اگرچه در برخی موارد مانند وداع امام حسین (ع) یا غارت خیمه ها، نویسنده سکوت کرده ولی شیوایی قلم و اختصار مباحث باعث جذابیت مضاعف کتاب شده...اما مطالب مهم تر سلیقه بسیار خوب تیم هنری کتاب است. طرح جلد مفهومی بسیار زیبا و صفحه بندی حرفه ای و هنرمندانه کتاب در عین استفاده از تمام قاب
فروغ فرخزاد شاعره معاصر ایرانی با بیان احساسات خاص و متفاوت توانست جای خود را در ادبیات پیدا کرده و ادب و شعر دوستان بسیاری را طرفدار خود نماید، او دارای پنج کتاب شعر می باشد که هر کدام بسته به احساسات مختلف او در شرایط های متفاوت زندگی اش، حال و هوایی خاص دارد، مجموعه ای از عکس نوشته های فروغ فرخزاد به گلچین آورده شده است.
زیباترین عکس نوشته های فروغ فرخزاد
فروغ هنگام ظهر در روز شنبه تاریخ پانزدهم دی ماه ۱۳۱۳ هجری شمسی در تهران متولد شد، او
تا یادم نرفته بهتون بگم برای دانلود فیلم ایرانی تبسم تلخ از وبسایت شب دی ال دیدن کنید
این وبسایت یکی از بهترین وبسایت های حاضر در زمینه 
دانلود فیلم های با کیفیت هستش
فیلم هایی که در این وبلاگ دیده میشن
همگی از مضمونی هنرمندانه برخوردارند
مضمون اون ها اینقدر دقیق و زیبا انتخاب شده که میتونه چراغ راهی باشه برای تمامی کسانی که به دیدن فیلم علاقه دارن
دانلود فیلم تبسم تلخ (سینمایی)
رو بهتون گفتم از shabdl پیگیری کنید
هم رنگ زیبای وبسایت
و هم مخاط

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم.اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شود.تا آخر می‌‌ایستد.خودش و فرزندانش کشته می‌شوند.هزینه انتخابش را می‌‌دهد و به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهد.از آب می‌گذرد، از آبرو نه‌
دوم: یزید همه را تسلیم می‌خواهد.مخالف را تحمل نمی‌‌کند.سرِ حرفش می‌‌ایستد.نوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبرد.بی‌ آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد
سوم: عمرِ سعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم د
یک آیه از سوره یوسف با صدای استاد عبدالباسط که مربوط به شاهکار حلب سوریه در دهه پنجاه هست. یکی از هنرمندانه ترین مقاطع همه تاریخ که مضمون آیه رو به بهترین شکل ممکن توی صدا میشه دید. برای حاضرین در جمع هم انقدر جالب هست که اگر دقت کنید دست میزنن! چیزی که من از اجراهای عبدالباسط فقط در دو مورد دیدم... و اصولا به روایتهای مختلف خواندن یک کلمه در یک مقطع و یک نفس در تلاوتهای عبدالباسط و منشاوی زیاد نیست...
وَرَاوَدَتْهُ الَّتِی هُوَ فِی بَیْتِهَا عَ
یک آیه از سوره یوسف با صدای استاد عبدالباسط که مربوط به شاهکار حلب سوریه در دهه پنجاه هست. یکی از هنرمندانه ترین مقاطع همه تاریخ که مضمون آیه رو به بهترین شکل ممکن توی صدا میشه دید. برای حاضرین در جمع هم انقدر جالب هست که اگر دقت کنید دست میزنن! چیزی که من از اجراهای عبدالباسط فقط در دو مورد دیدم... و اصولا به روایتهای مختلف خواندن یک کلمه در یک مقطع و یک نفس در تلاوتهای عبدالباسط و منشاوی، کم اتفاق می افته...
وَرَاوَدَتْهُ الَّتِی هُوَ فِی بَیْ
ما در فضای هنر، در دانش‌گاه و حرفه‌ و رسانه‌ و... و در تنفس این‌ها با دو تعبیر روبه‌رو هستیم. «هنر» و طراحی.هنر (Art) و طراحی (Design) آن قدر کنار هم می‌آیند و نام دانش‌گاه‌ها و مراکز آموزشی و بنیادهای فرهنگی را شکل می‌دهند، که گاهی جدایی ناپذیر می‌شوند و احتمالا خیلی‌ها هم این دو را یکی می‌گیرند. برخی هم اصلا معانی دیگری با گفتن این کلمات منظور می‌کنند. مثلا خیلی‌ها هنر را یک «ذوق» می‌بینند و طراحی را «ترسیم چیزی از جهان واقع» می‌فهمند.در و
طراحی خام کاتالوگ فرفورژه
در کاتالوگ فرفورژه ممکن است از طراحی خام و بدون زرق و برق استفاده کرده باشند
که مسلما با دیدن آن ها حس خوبی در نگاه اول به شما انتقال داده نمی شود و گمان می کنید
که فرفورژه کارگزاری شده در منزل شما نیز به مانند کاتالوگ فرفورژه به صورت خام و بدون زرق و برق می باشد
و هیچ گونه زیبایی در پی ندارد. در صورتی که کاتالوگ فرفورژه با طراحی خام تنها شکل مورد نظر فرفورژه
را به شما نشان خواهد داد تا شما خود شکل نهایی پیاده شده آن را
کرم حکاکی روی شیشه

توجه: باید دقت داشته باشید کرم حکاکی با هر جای شیشه تماس حاصل کند فوراً آن را مات خواهد کرد، بنابراین مراقب قسمتهایی که ممکن است به طور نا خواسته در معرض تماس قرار گیرند باشید و در صورت لزوم آن را بپوشانید. قبل از چسباندن برچسب دقت کنید که شیشه کاملاً تمیز و خشک باشد.

بهترین کرم حکاکی روی شیشهکرم حکاکی گلس ری روی شیشه جزو محصولات دانش بنیان و نو آور بازار محسوب می شود که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. از طرفی ای
هر چند درحوزه نظری مدیریت استراتژیک، تعاریف متعددی برای بیان مفهوم
تفکر استراتژیک وجود دارد، اما تفکر استراتژیک تدوین هنرمندانه استراتژی بر
مبنای خلاقیت، کشف و فهم عوامل ارزش ساز در کسب و کار است. تفکر استراتژیک
با انعکاس ماهیت عمیق یک عمل و چالش­های اساسی آن آغاز می­شود. این تفکر
با درک،‌ تمرکز و زمان­بندی آغاز می­شود. تمرکز به این معنی است که توجه
خود را به کجا معطوف کنیم. چه چیزی در واقع مهم و اساسی است؟ فراموش کردن
چه چیزی‌ به معنی
عکاسی کودک یک سال به بالا 
از زیباترین و هنرمندانه ترین شاخه های عکاسی ، عکاسی کودک است .
برای اکثر پدر و مادر ها همیشه این سوال مطرح میشود که بهترین زمان برای عکاسی کودک چه زمانی است ؟
و یا به عبارتی بهترین زمان برای مراجعه به آتلیه کودک چه زمانی است ؟
در جواب این سوال باید بگوییم که به دلیل امکانات پیشرفته و متداول آتلیه های کودک و بارداری در سطح شهر شما در هر زمانی که دوست داشته باشید میتوانید  به آتلیه تخصصی بارداری ، کودک و یا نوزاد مراجع
در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که صبح امروز (سه‌شنبه) و در آستانه‌ی روز ارتش در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، از تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد.متن تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب -که روایتی از زندگی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و به قلم آقای محسن مؤمنی است- بدین شرح است:«این نمونه‌ی جالب و بیسابقه‌ئی است از گزارش جنگ در ضمن داستان شیرین زندگی یکی از شخصیتهای آن. آن را یکسره مطالع
سلام!
دوباره سر و کله م پیدا شد با یه چالش جدید! وبلاگ یک مسلمان چالشی رو به راه انداخته به نام "متفاوت فکر کنیم" 
در این چالش ما باید جملات ساده رو به زیبا ترین و هنرمندانه ترین شکل ممکن که به ذهنتمون می رسه باز نویسی کنیم، و به کمک هم قوه خیال و شاعرانگیمون رو تقویت کنیم.

به جمله ی ساده ی زیر (مثال اصلی، چالش) توجه کنید.
و من آماده ی رفتن شدم.

حالا این جمله رو به متفاوت ترین شکل می نویسیم.
و مهیای گام برداشتن در طریق ناشناخته ی رو به رویم شدم.
اگر باشی محبت روزگاری تازه خواهد یافت
زمین در گردشش با تو مداری تازه خواهد یافت

دل من نیز با تو بعد از آن پاییز طولانی
دوباره چون گذشته نوبهاری تازه خواهد یافت

درخت یادگاری باز هم بالنده خواهد شد
که عشق از کُندهٔ ما یادگاری تازه خواهد یافت

دهانت جوجه‌هایش را پریدن گر بیاموزد
کلام از لهجهٔ تو اعتباری تازه خواهد یافت

بدین سان که من و تو از تفاهم عشق می‌سازیم
از این پس عشق‌ورزی هم، قراری تازه خواهد یافت

من و تو عشق را گسترده‌تر خواه
گل‌چای یا چای بلومینگ، یک روش‌ هنرمندانه تهیه چای است که مبدا آن به چین برمی‌گردد. گل چای معمولا با نام‌های چای بلومینگ، چای نمایشی، چای هنری و چای دست ساز نیز شناخته می‌شود. صنعت‌گران چینی، برگ‌های تازه و سالم چای سفید و چای سبز را با دقتی فراوان به دور گل‌های خاص پیچیده و نخی پنبه‌ای را محکم، دور آن می بندند. تا به‌صورت یک گوی سبز رنگ درآید. پس از خشک شدن، آن را بسته‌بندی می‌کنند. زمانی که گل چای را داخل قوری آب قرار دهیم، شکوفه به طرز
خیلی دل می خواهد دل کندن از دنیا
خیلی دل می خواهد 
که داشته هایت برابر با نداشتن شود
خیلی دل می خواهد
دل دل نکنی برای وقتِ رسیدن به خواسته هایت
خیلی دل می خواهد که
نرسیدن ها حالِ دلت را دگرگون نکند
خیلی دل می خواهد که
ماندن و رفتن ها در تو اثر نکند
خیلی دل می خواهد که
صورتِ عزیزت را به خاک بزنند
و توببینی و از اعماقِ دلت
رهایش کنی و بروی
خیلی دل می خواهد که
حرف ها بشنوی از همه کس و
انگار نه انگار که چیزی شنیدی
خیلی دل می خواهد که
دنیا بی رنگ شود بر
در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم.اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شود.تا آخر می‌‌ایستد.خودش و فرزندانش شهید می‌شوند.هزینه انتخابش را می‌‌دهد و به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهد.از آب می‌گذرد، از آبرو نه‌
دوم: یزید همه را تسلیم می‌خواهد.مخالف را تحمل نمی‌‌کند.سرِ حرفش می‌‌ایستد.نوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبرد.بی‌ آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسدسوم: عمرِ سعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در
هر ساله در نقاط مختلف جهان جشنواره و کارناوال های مختلفی برگزار می شود که خیلی از آنها بیانگر فرهنگ و رسومات مردم یک منطقه هستند. مسکو از شهرهای مهم و گردشگری روسیه است که از جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی بیشماری برخوردار است. در این شهر هم هر ساله فستیوال های مختلفی برگزار می شود که نام یکی از معروف ترین آنها فستیوال ماسک طلایی می باشد. در ادامه برای آگاهی بیشتر درباره آنآژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی را همراهی کنید.
فستیوال ماسک طلایی
عطر ادکلن آمواج اوپوس یازده AMOUAGE OPUS XI یا همان اوپوس ۱۱ – OPUS XI، یازدهمین عطر از مجموعه Library آمواج (آمواژ) است که در سال ۲۰۱۸ میلادی روانه بازار شد. عطری شرقی و چوبی که سرشار از رایحه بی نظیر و وصف ناشدنی عود است. این عطر قدرتمند و مست کننده از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار است و هم مناسب آقایان جنتلمن و هم بانوان محترم می باشد. عطر اوپوس ۱۱–AMOUAGE OPUS XI یک عطر جدید در کلکسیون لایبرری است library collection که از شرق الهام گرفته و به عنوان
ایده روزنامه در طراحی لباس
وقتی متریال کار کاغذ روزنامه باشند تا مدل لباس هنرمندانه ای طراحی کنید. بیایید نگاهی به چند محصول مد و منبع الهام آنها بیندازیم.

آموزشگاه مقتدریموسس، مدیر و مشاور طراحی لباستلفن: 0912279514677904462

لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.
ورق‌های آ3 سرتاسر اتاق پخش شده‌اند و من این میانه نشسته‌ام با یک کاسه کرم و دست‌های خشک و پوسته‌پوسته. کتاب‌ها همه‌ی اتاق را تسخیر کرده‌اند. کاری به کارشان ندارم. گردنم خم شده توی لپتاپ و هرازگاهی از جایم بلند می‌‌شوم، همه‌جا را زیر و رو می‌کنم به دنبال مداد و روی نزدیک‌ترین کاغذ چیز مبهمی می‌نویسم. چشم‌هایم اخطار می‌دهند که تا آخر هفته دیگر نخواهند دید و عینکم نمی‌دانم کجاست. گاهی یادداشت‌های صوتی روزهای دانشگاه‌ را گوش می‌کنم
دل شکسته مراقب دگر چه می‌خواهد
سر بریده که بالشت پر نمی خواهد
 بدون گریه بخوان حمد و سوره‌ای و برو
به گِل نشسته دلم، چشم تر چه می‌خواهد
رسیده از تو به ما خیر‌های بسیاری
نکن دعا نه از این بیشتر نمی‌خواهد
به عذرخواهی مردانه‌ات نیازی نیست
خرابه‌‌‌ منت دیوار و در نمی‌ خواهد
بخند، پشت نقاب‌های عاشقانه نمان
سپاه آخر خط که سپر نمی خواهد
آخرش درد دلت، در به درت خواهد کرد
مهره ی مار کسی کور و کرت خواهد کرد
عشق یک شیشه ی انگور کنار افتاده است
که اگر کهنه شود مست ترت خواهد کرد
از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت
جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد
ناگهان چشم کسی سر به سرت می ذارد
بی محلیش ولی جان به سرت خواهد کرد
جرم من خواستن دختر ارباب ده است
مادر این جرم شبی بی پسرت خواهد کرد
همه ی شهر به آواز من عادت کردند
وقت مرگم گذری با خبرت خواهد کرد
#امیر_سهرابی
این خودروی برقی کوچک توسط محققان هلندی طراحی شده و قرار است طبق همین طرح مفهومی نیز ساخته شود. جنس بدنه این خودرو از نوعی کامپوزیت سازگار با محیط زیست خواهد بود. خود این کامپوزیت نیز از زباله های پلاستیکی جمع آوری شده از اقیانوس ها ساخته خواهد شد.

شاسی این خودرو با نام لوکا (Luca) از نوعی مواد ترکیبی شامل پلی اتین ترفتالات(PET) اصلاح شده بهمراه کتان ساخته خواهد شد. جنس بدنه نیز از ترکیب پلی اتین ترفتالات و زباله‌های خانگی ساخته خواهد شد. قاب جلو

پوسترهای تبلیغاتی جالب 1
پوسترهای تبلیغاتی سریع ترین راه برای انتقال پیام و برقراری ارتباط با مخاطب است و اگر تبلیغ از طراحی منحصر به فردی برخوردار باشد به گونه ای که برای سایرین باشد الهام بخش باشد در این صورت است که یک تبلیغ سودمند خواهد بود. گاهی آنها فقط جنبه تبلیغ دارند اما برخی از کمپانی ها به سختی روی آن کار می کنند تا آن تبلیغ به یک ابزار تبلیغاتی و قابل رقابت و موفق برای معرفی شرکت شان باشد.
برای هر کمپانی سعی در معرفی و ارائه محصول
آموزش عکاسی از نوزاد
اگر قصد دارید لحظات ماندگاری از دوران کودکی فرزند خود ثبت کنید آتلیه عکاسی ساترین با عکس برداری حرفه ای  از کودک شما عکاسی با بهترین کیفیت را به شما ارائه خواهد داد. عکاسی در فضای باز از کودک از جمله خدمات آتلیه عکاسی ساترین می باشد. با توجه به اینکه عکاسی کودک از جمله خدمات عکاسی تخصصی می باشد و حتما نیاز به تجربه و همچنین نیاز مند امکانات و دوربین عکاسی با کیفیت بالا می باشد این اطمینان را به شما می دهیم که با انتخاب 
شکلات خوری پایه دار مسی میناکاری شده یکی از دیگر ظروف زیبا و کاربردی میناکاری است که می تواند تزئین کننده ویترین منازل شما باشد. شکلات خوری میناکاری برای پذیرایی با شکلات , قند , نقل و ... مورد استفاده قرار می گیرد. شکلات خوری مسی مینا کاری شده با داشتن رنگ ها و طرح های بسیار زیبا چشم هر بیننده ایی را به سمت خود خیره می کند. از شکلات خوری مسی میناکاری شده می توان برای تزئین میز پذیرایی , میز کار مدیران و هدیه به دیگران استفاده نمود. شکلات خوری م
پوسترهای تبلیغاتی جالب 2
پوسترهای تبلیغاتی سریع ترین راه برای انتقال پیام و برقراری ارتباط با مخاطب است و اگر تبلیغ از طراحی منحصر به فردی برخوردار باشد به گونه ای که برای سایرین باشد الهام بخش باشد در این صورت است که یک تبلیغ سودمند خواهد بود. گاهی آنها فقط جنبه تبلیغ دارند اما برخی از کمپانی ها به سختی روی آن کار می کنند تا آن تبلیغ به یک ابزار تبلیغاتی و قابل رقابت و موفق برای معرفی شرکت شان باشد.
برای هر کمپانی سعی در معرفی و ارائه محصولات
یک. از موضوع کتاب اطلاعی نداشتم، با توجه به نامش فکر کردم درباره‌ی حضرت ولی عصر عجل‌الله فرجه باشد اما اشتباه می‌کردم.
دو. مجموعا برای بنده گیرا نبود، اما طبیعی است که هر کسی سلیقه‌ای دارد، شما بخوانید شاید خوشتان آمد.
سه. در چندین جای کتاب که از اوضاع زمانش روایت می‌کند احساس کردم امروز چه به ناحق و هنرمندانه با استفاده از هجوم عجیب و غریب رسانه‌ها به اذهان و زندگی مردم، سعی می‌کنند همان حرف‌ها و همان بی‌اعتمادی را نسبت به انقلاب اسلام
به نام خدای شنهای طبس

شهید آوینی:
« عصر تمدن غرب و سیطره ی روح سرمایه داری بر بشر به پایان رسیده و عالم در
محاصره ی حقیقت است ... حقیر این عرصه را آوردگاه مبارزه ای عظیم می بینم
که بین آدم و دعوات شیطانی نفس اماره اش درگیر است. آدم فریب خورده و از
بهشت حقیقت خویش هبوط کرده، اما دیگر توبه اش مقبول افتاده است و زود است
که بازگردد.»
من در فروپاشی تمدن غرب بیش تر به تحول درونی غربی ها امیدوارم
تا جنگی رو در رو که میان شرق و غرب و یا اسلام و غرب روی د
توصیف آقا از شهید صیاد شیرازی در تقریظ‌شان بر کتاب «در کمین گل سرخ»
+ نمونه‌ جالب و بی‌سابقه‌ای از گزارش جنگ در ضمن داستان شیرین زندگی
در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که صبح امروز (سه‌شنبه) و در آستانه‌ی روز ارتش در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد.

۱- در کمین گل سرخ

متن تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب -که روایتی از زندگی شهید سپهبد علی صیا
بازار
مسگرها از بازار های قدیمی شهر شیراز است که در خیابان لطفعلی خان زند و محله درب
شاهزاده قرار دارد. این بازار بقایای بازار قیصریه است . ضمن اینکه بازار مرغ و
اردو بازار را به هم وصل می‌کند.
در آن زمان، شیراز کارخانه مس داشت و فروش دست‌سازه‌های مسی کم نبود. با اینکه این
روزها تعداد این حجره‌ها زیاد نیست، ولی دیدن همان تعداد مغازه باقی مانده هم خالی
از لطف نیست. جالب است بدانید که
بازار مسگرها بسیار شبیه به بازار وکیل است. بنای بازار مسگره
مهارت های خوب برای ترکیب
اگر می خواهید که سر پا بمانید :
برای هر نوع طراحی سایت ترکیب چیزی است که شما نمی توانید آن را نادیده بگیرید .
نظم و ادغام عناصر بصری ، متن ، عکس و سایر عناصر کل طراحی را هنرمندانه و ثمربخش می کند .
یک ترکیب کامل ، هماهنگی بصری طراحی سایت را که شما با سلسله مراتب ایده ها ساخته اید با خود می آورد .
به طور اساسی هر ترکیب معتبری باید محتوای مهم را پر اهمیت جلوه دهد .
پس از آن باید طوری رفتار کند که نظر ما را به خود جلب کند .
یک تر
چراغ اگر می‌خواهد که او را بر بلندی نهند، برای دیگران می‌خواهد و برای خود نمی‌خواهد. او را، چه زیر چه بالا-هرجا که هست- چراغ منور است؛ الّا می‌خواهد که نور او به دیگران برسد. این آفتاب که بر بالای آسمان است اگر زیر باشد، همان آفتاب است، الّا عالم تاریک ماند. پس او بالا برای خود نیست، برای دیگران است.
تایلند یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار در دنیا می باشد که در هر فصلی میزبان سیل عظیم توریست ها است. در این کشور مکان های عجیب زیادی وجود دارد که در این بین معابد نقش به سزایی دارند. یکی از عجیب ترین معابدی که در تایلند به چشم می خورد، “معبد سفید وات رونگ خون” نامیده می شود.
این معبد سفید رنگ، ظاهری منحصر به فرد دارد. خوب است بدانید که طراح و سازنده این جاذبه، خودش به تنهایی و با هزینه شخصی خود این معبد را ساخته و هیچ گونه پولی را از کسی قبول نکرد
دلم دریا می خواهد دریای آبی  /  دلم کوه می خواهد کوه سنگی
دلم دشت می خواهد دشت پر ز لاله  /  دلم جنگل می خواهد جنگل سبز
دلم کویر می خواهد و شب کویر  /  شب بارش ستاره بر زمین
                 طبیعت زیبا می خواهد این دلم
خسته از آسمان غبار آلود شهرم  /  خسته از بوق و دود این ماشین ها
خسته از قفس های تنگ و تاریکم  /  در شهر نمی بینم جز شلوغی و دود و هیاهو
طبیعت دنج و زیبا می خواهم  /  آن شکوه بافرجام می خواهم
خسته ام از جفای این نامردمی ها  /  غروب دل انگیز
کتاب خشم و هیاهو اثری از ویلیام فاکنر، نویسنده آمریکایی است و به اعتقاد بسیاری از صاحب‌ نظران بهترین اثر اوست که بیشترین نقد و بررسی را در میان آثار فاکنر به خود اختصاص داده‌ است. فاکنر در سال ۱۹۴۹ برنده جایزه نوبل ادبیات شد.
در توصیف آثار فاکنر که جایزه نوبل را برای او به ارمغان آورد نوشته‌اند:
به خاطر سهم منحصر بفرد، قدرتمند و هنرمندانه او در رمان مدرن آمریکایی.
در قسمتی از پشت جلد کتاب خشم و هیاهو آمده است:
فاکنر فقط داستان سرایی نمی‌کر
تحلیلی از آخرین تمرینات بارسلونا: 
آنطور که مشخص است گریزمان جایگزین سوارز خواهد شد. گریزمان، شماره 9 بارسا مقابل گرانادا خواهد بود.
در کنار او #مسی قرار خواهد گرفت. لئو مسی با آزادی کامل در خط حمله خواهد بود و در سمت راست قرار خواهد گرفت. سومین عضو در خط حمله فاتی خواهد بود! بازیکنی که توسط والورده شناخته شد و ممکن است توسط ستین به ستاره تبدیل شود. کارلوس پرز یکی دیگر از گزینه های نیمکت است! او احتمالا در نیمه دوم به جای فاتی به بازی خواهد آمد.
امروز در کمتر از یک ساعت خوندمش و اینم از کتاب آبان ماه!با وجود حالِ بد دارم به قول و قرارام عمل میکنم!
کتابِ "ما همه باید فمنیست باشیم"خیلی روان و ساده و با صمیمیت بسیاری نوشته شده،قطور نیست و برای توصیفش از همون واژه آشنا و همیشگی استفاده میکنم؛
جذابِ،بشینین بخونیدش،یا وایسین بخونیدش D:
برشی از این کتاب :
ما به دخترهای مان شرم و حیا را می آموزیم. پاهایت را بپوشان. خودت را جمع و جور کن. ما این احساس را که شما از بدو تولدتان زن و ذاتا گناهکار هستی
در این مطلب از عطربین میخواهیم کمی در رابطه با ادکلن لالیک وایت یا همان لالیک سفید خودمان با شما صحبت کنیم. همانطور که میدانید عطر لالیک وایت از جمله معدود عطر هایی است که هر سلیقه ای آن را میپسند این هم بیشتر به خاطر رایحه خنک و ترشی هستش که این عطر دارا میباشد.
معرفی نت های عطر
نت آغازی: برگ پرتقال , ترنج
نت میانی: بنفشه سه رنگ , فلفل سیاه ,هل سبز
نت پایانی: سدر , مشک
ادکل لالیک وایت
ادو تویلت مردانه «وایت» (White) یکی از عطرهای مردانه‌ی تولید شده ت
شهید باهنر الگوی مبارزه و آموزش
شهید دکتر محمد جواد باهنر یکی از این مردان پاکباخته و انقلابی بود که در عرصۀ فرهنگی همانند «علی بن یقطین»رسالت مقدس و بی مانندی بر دوش گرفت و توانست با تاکتیکهایی با فرهنگ شاهنشاهی، نفوذ باستانگرایی و فرهنگ وارداتی غربی، مبارزه ای عمیق داشته باشد و نسل جدید را از خطر آلودگی فرهنگی مصون دارد و زمینه را برای دگرگونی همه جانبه و پدیداری انقلاب آماده سازد. مبارزه حرکت، قیام و توانائیهای او در دوران نهضت و پایدا
بسم الله الرَّحمن الرَّحیم

به چالش "متفاوت فکر کنیم" خوش اومدید.
لطفا فکر کنید و جمله‌ی ساده‌ی زیر رو به متفاوت‌ترین و هنرمندانه‌ترین حالتی که به ذهن مبارک‌تون می‌رسه بازنویسی کنید: 

... و من آماده‌ی رفتن شدم.

پ.ن اول: محدودیتی در تعداد جملات بازنویسی شده وجود نداره.
پ.ن دوم: حتما قبل از هر کار پست قبل رو بخونید اگر نخوندید.پیرو پست قبل، به این فکر افتادم که هر کدوم از شما، مخاطب هایی دارید که من ندارم و به این نتیجه رسیدم که اگه هرکسی ج
تنها کسی که هر وقت حس کردم تنهای تنهام و برام مونده ،خداس
تنها دلگرمیم خداس
 همه چیو میسپارم به خود خدا، شاید معنی امید و توکل همین باشه

نه تو می مانینه اندوهو نه ، هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود ، قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشتغصه هم ، خواهد رفتآن چنانی که فقط ،خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود ، جامه اندوه مپوشان هرگزتو به آیینهنهآیینه به تو ، خیره شده استتو اگر خنده کنی ، او به تو خواهد خندیدو اگر بغض
خیلی به موضوعات مهم زندگی ام فکر می کنم ولی نه برای اینکه فقط به یک پاسخ قطعی برسم بلکه برای اینکه اندیشیدن در باره آنها برایم جالب است. درست مثل وقتی که به دستور تهیه یک غذای خوشمزه فکر می کنم. من فکر می کنم جستجو برای یافتن معنی سوالاتی نظیر از کجا آمدن و چرا بودن و کجا رفتن و عشق و  لذت و به ویژه زیبایی، موضوعات دوست داشتنی ای هستند.
زیبایی از کلماتی است که به نظرم در موردش خیلی اجحاف شده و اینقدر بی جا و نادرست به کار رفته که از مفهومی مثل عشق
گلاب پاش مسی میناکاری محصولی بسیار زیبا از صنایع دستی اصفهان است. گلاب پاش مسی میناکاری شده را می توان هم بصورت تزئینی در ویترین منزل خود نگه داشته و هم بصورت کاربردی به عنوان گلاب پاش استفاده نمائید. گلاب پاش مسی میناکاری حاصل دست هنرمندان اصفهانی است که با رنگ های زیبا و شاد مینایی اثری ماندگار را خلق نموده . دقت و کار استادانه در ساخت گلاب پاش مسی قلمزنی میناکاری باعث می گردد با نگاه کردن به آن حس آرامشی که تداعی کننده نقوش سنتی ایرانی ا
مدرسه
خان در سال ۹۹۲ خورشیدی، به دستور حاکم فارس، الله قلی‌خان ساخته شد  مدرسه خان از مشهورترین بنای
تاریخی و علمی شیراز است که قدمت آن به دوران صفوی و دوران شاه عباس باز می گردد. مدرسه
خان را می توان شاهکار دیگری از معماری صفویه دانست که ویژگی‌های خاصی در معماری
آن ، آن را از دیگر بناهای این دوره متمایز کرده است . بنای مدرسه خان شیراز که به
سبک بناهای درون گرا ساخته شده است، مساحتی برابر با ۷۶۸۶ متر مربع دارد که در
زمینی به مساحت  ۵۰۰۳ متر م
دلم می خواهد به فراز آسمان ها بروم جایی که با کسانی که دوستشان دارم خوشحال و شاد باشم، دلم می خواهد از چیری نترسم و عشق را به خانه ای هدیه دهم که بسیار دوستش دارم. می خواهم بر روی پیشانیم بنویسم که عشق در سر تا سر وجود من وجود دارد و دلم می خواهد چشمانم را ببندم و تمام حرف های گفته و یا ناگفته ام را به زبان آورم. دلم می خواهد به زندگی ای که در پیش دارم عشق بورزم و خودم را از محیطی که هر لحظه بیشتر و بیشتر مرا در خودش می بلعد رها کنم. من دوست دارم هنو

دارم به این فکر می‌کنم که اگر اول نامه را با سلام شروع نکنم چه می‌شود؟ یا مثلا فردا با لباس دلقک‌ها بروم بیرون؟ یا دوستی با حیوانات را به دوستی با آدم‌ها ترجیح بدهم؟ یا گوشت نخورم دیگر، واقعا از گوشتخوار بودن خسته‌ام ولی بدنم ضعف اساسی دارد و نمی‌شود. بیخیال
سلام یوکا؛
یکی از اندک مزیت‌های انقلاب اسلامی این است که امروز که با استاد فرفروک کلاس داشتیم، تعطیل شد. و دیدارمان شد هفته‌ی دیگر. به شخصه بخاطر این خوشحالم ولی پریروز بعد از کلاس
ماه بِ خاطرِ هلالِ باریکِ با ارزش اش کِ در این روزها چشم ها بِ انتظارش سینه ی شب را می شکافند "ماه" شده است.شُکر این آفرینشِ لطیفِ ظریفِ هنرمندانه ات را؛کاش ما هم بِ نیمه ی مسیر کِ رسیدیم ظرفِ نورانیِ دل هامان همچو کیسه ی پر از نقره ی ماه پُر باشد!می دانم کلماتت امسال قرار است سرِ جایشان بنشینند در حفره های جانم کِ سالِ گذشته همین حوالی شروع کردی بِ گرد گیری شان بِ نورِ حضور و رایحه ی عبور، در حالی کِ دست های منجمدِ خشک شده ام را بِ نوازش هایت گر
در این روزهای اخر سال هرچند که مریضی و خانه نشینی هست و هیچ چیز مثل سالهای پیش نیست ولی دلگرمم... دلگرمم به سبزه هایی که سبز شده اند ... دلگرمم به صداها و خنده ها ... دلگرمم به حضورت...
عشق نجات بخش است، عشق درمان گر است، عشق زنده نگه می دارد...
دلم شعر می خواهد... دلم زیبایی می خواهد ... دلم نور می خواهد...
مطمئنم شعر و عشق و نور هم خواهند تابید بر این روزها ...بیش از پیش...
دلت گرم و سرت سلامت ...به امید دیدار روزهای روشن... به امید در آغوش گرفتن شادی ها و آرزو
تور باکو 
باکو علاوه بر اماکن دیدنی و جالب، برای گردشگران تجربه خرید‌های عالی و سوغاتی‌های جذاب را به ارمغان می‌آورد. شما می توانید تعدادی از مراکز خرید باکو را پیدا کنید که شما را از فرهنگ واقعی معتبر آذربایجان آگاه کند. در اینجا مجموعه‌ای از مراکز خرید باکو یا بازارهای باکو آورده شده است که هزاران گردشگر را به خود جذب می‌کند. در ضمن در اینجا با سوغاتی باکو نیز آشنا می شوید.
از باکو چی بخریم
طبق مطالبی که در این مقاله آوردیم باید بگوییم ک
درس امروزم الهه ی ناز بود از کتاب"  تار و ترانه " استاد یمین غفاری. 
هنگامی که استاد میثم عنوانش کرد گفتم عالیست! بهتر از این نمیشود. ضبط موبایل را روشن کردم و  به نت جلوی رویم خیره شدم. استاد شروع به نواختن کرد و با اولین زخمه ها بر سیم های بی جان تار، به یکبار روحم جان گرفت. 
باز ای الهه ی ناز، با دل من بساز...
 شدم همان دختر بیست ساله ی عاشق که بارها و بارها این ترانه را با صدای مرحوم بنان در نوار کاستی که به امانت گرفته بود گوش کرد و زمزمه کرد و ا
بهار،برای دیگربار،بر شاخسار جوان درخت ها خواهد شکفت،و امید،از پنجره های بازِ رو به بهار،به خانه هامان سر خواهد کشید.آنگاه طبیعت،با شُکوهِ هرچه تمام،به هم آوازی با چلچله ها برخواهد خاست و خورشید،صمیمی تر از پیش،بر سردیِ کم رمقِ آخرین روزهای سال خواهد تابید.آن سوی تمام زمستان ها هنوز،بهار پشت در است...
من می‌ترسم، خیلی خیلی می‌ترسم
من از دنیای آدم بزرگ‌ها می‌ترسم
دنیایی خاکستری، بی‌رحم، خطرناک و پر از دروغ
دلم نمی‌خواهد جزئی از این‌جا باشم، دلم می‌خواهد فرار کنم به سرزمینی دور و رنگی
من دلم نمی‌خواهد بزرگ شوم و جزئی از آن‌ها باشم
کاش می‌دانستند چقدر وحشتناک ‌‌‌‌اند
«ساختن
فیلم های جدی و عمیق، آسان تر از فیلم های تجاری قراردادی است. آگاهی من
وادارم می کند که تجاری کار کنم... در سینما، کارگردان باید با بهای گزافی
خود را بیان کند.این بها، سرگرمی است.»
هیچکاک

هیچکاک همچون هر هنرمند راستین و دلمشغول،
خود را با آثارش بیان می کند اما بسیار غیر مستقیم و نامرئی؛ در پس سرگرمی.
او تنها کسی است در سینما که می تواند میلیونها نفر را در سراسر جهان
سرگرم کند و تکان دهد. تماشگر او را تجسم خود می داند. هیچ فیلمسازی مانن
گلدان مسی میناکاری جعبه مشبک ارتفاع 25 سانتی متر یکی از محبوب ترین محصولات میناکار است. بدلیل داشتن جعبه چوبی امکان چسباندن پلاک های لوگو بر روی گلدان میناکاری جعبه مشبک وجود دارد و این نکته برای برخی مشتریان اهمیت بالایی دارد. گلدان صراحی مینا کاری شده هنر دست هنرمندان اصفهانی است که با ذوق و هنر خود نقش های زیبای مینایی را بر روی فلز بی جان , زنده می کنند. رنگ های شاد و آرام بخش بکار رفته در نقاشی گلدان میناکاری 25 سانتی حس آرام بخشی را برای ش

کشور ما سرشار از زیبایی و هنر است. طبیعت متنوع، جذابیت‌های قومی و فرهنگی تمامی می‌تواند برای هر بیننده‌ای جذاب و دلنشین باشد. سالهای سال است که نقش دست هنرمندانه‌ای اصالت و فرهنگ اسلامی کشور را در قالب طرح و نقش برروی پارچه و سنگ و چوب برای جهانیان به نمایش می‌گذارد تا میراثی گرانبها برای آیندگان به یادگار بگذارند. صنایع دستی ایران اسلامی همواره به عنوان نماد و تبلور فرهنگ این سرزمین شهرت جهانی داشته هنری که به دست اهالی شهر و روستا و
تحلیل مسجد شیخ لطف الله اصفهان فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 29حجم فایل: 6345 کیلوبایت قیمت: 14500 تومان
توضیحات:
در این فایل مسجد شیخ لطف الله اصفهان مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای29اسلاید می باشد.این فایل برای رشته معماری تهیه شده است.
بخشی از متن فایل:
مسجد شیخ لطف الله مسجدی تاریخی و مشهور در اصفهان است که شاهکاری از معماری و کاشی کاری به شمار می رود. هنر و معماری در این بنا در اوج زیبایی خود ب
قندان پایه دار مس و میناکاری نمونه بسیار زیبایی از هنر میناکاری بر روی فلز مس می باشد. با توجه به سلیقه های متفاوت , در طراحی قندان میناکاری شده می توان از رنگ نارنجی فلز مس به عنوان بخشی از زیبایی ذاتی محصول بهره برد. قندان میناکاری هم جنبه کاربردی و هم جنبه تزئینی دارد که این دلیل باعث افزایش فروش قندان میناکاری اصفهان شده. با توجه به زیبایی و صرف زمان و هزینه بیشتر در پروسه طراحی و ساخت آن , ممکن است قیمت قندان میناکاری نسبت به نمونه های کل
من می‌ترسم، خیلی خیلی می‌ترسم
من از دنیای آدم بزرگ‌ها می‌ترسم
دنیایی خاکستری، بی‌رحم، خطرناک و پر از دروغ
دلم نمی‌خواهد جزئی از این‌جا باشم، دلم می‌خواهد فرار کنم به سرزمینی دور و رنگی
من دلم نمی‌خواهد بزرگ شوم و جزئی از آن‌ها باشم
دوست دارم با کسی از این ترس و نگرانی صحبت کنم 
اما
همه شما آدم بزرگ‌ها احمقانه می‌پندارید و زاییده خیالات
بی‌خبر از این که این آدم‌ها چقدر موجودات وحشت‌ناکی شده‌اند
داستان صوتی کودکانه
ادبیات کودک عبارت است از تلاشی هنرمندانه در قالب کلام، برای هدایت کودک به سوی رشد ، با زبان و شیوه ای مناسب و درخور فهم او.
در کشور ما به رغم وجود گنجینه های علم و معرفت و داستان‌ها و افسانه های زیبا و آموزنده ، اولیا و مربیان بیشتر وقت خود را به مسائل آموزشی کودکان اختصاص می دهند و دانش آموزان نیز در خانه و مدرسه بیشتر اوقات خود را صرف یادگیری های غیر فعال کرده و بدین ترتیب از سختی و خشکی دروس و اضطراب امتحان و نمره رنج می
بیارام آرام، ای دلِ نازک ِ خستهامشب خورشید بر بالینت خواهد آمدو رخت خستگیت را با جامه ای از تار و پودِ قدردانی بدل خواهد کردآرام بیارام خورشید لبخندهایش را به تو هدیه دادهوقتی فرمان میراند و تو گردن مینهیخورشید عطشانم آغوش گسترانیده برای آرمیدنتشاید آواز حزین سرخش را به پاداش امروزتفردا از گلوی تو سر خواهد دادآن خورشید عطشانِ گلو...آخر شاهم را گلو بریده اند... 
چند ساعتی یک بار اپیزود های چند ثانیه ای دارم. ناگهانی اشک هایم جاری می شود و ناگهانی به حالت بی تفاوتی قبلم باز میگردم. فکر میکنم جسمم می فهمد که اگر فریاد درونیم را یکباره رها کند، تکه تکه خواهم شد. پس زدن احساساتم خیلی سخت است. دلم برای جسمم می سوزد. خوب دارد تحمل میکند. 
حالا می فهمم علی را. همیشه میگفتم چطور یک نفر می تواند چندین سال بماند و بعد دیگر کسی را نخواهد. می فهمم. حالا تمام شعر ها را درک میکنم. 
دلم هیچکس دیگر را نمی خواهد، دلم هیچ ا
دلت ویلا می خواهد کنار دریا می خواهد، دلت ماشین شاسی بلند می خواهد، سفر خارج، انگشتری با جواهر چند قیراطی می خواهد، دلت دانشگاه فلان، کار آن چنان، خانه بهمان می خواهد، دلت می خواهد وقتی از مدرسه به خانه رسیده ای مامان خانمت غذای مورد علاقه ات را پخته باشد، دلت کوله گلگلی می خواهد، یا بند کفشی می خواهد که بتوانی با رنگ روسری یا دکمه لباست ست کنی، دلت خوابی شیرین می خواهد، دلت کمی آرامش، یا تا همیشه سلامتی می خواهد، اصلا دلت چیزهای خیلی خیل
جان به حقایق نیاز دارد، نه به احکام. حکم هرچند برای طبع خام دواست، و فرمان گرچه برای عقل شفاست، لیکن برای قلب، حقیقت نوشداروست و بر جان تنها حقیقت رواست.
قلب، خون تازه می‌خواهد، نه خون مرده‌ی مردابها و خوابها و سرابها. آب باید از سرچشمه بجوشد. آب تازه، آب روح. آب عشق، آب نَفَس. جان عاشق، زندگی می‌خواهد، رقص می‌خواهد، تپندگی و تپیدن می‌خواهد، نه فقه، نه شر، نه قفس.
" قلب، آزادی می‌خواهد.و آزادی آنِ من است،و در دامان من است.پس به سویم این مردگ
برف چه خواهد کرد با این کهنه‌زخم‌ِ عیمقِ در هر به‌ چاقورسیده‌استخوان، ریشه دوانده؟ مسیحایِ سپیدِ سرمایش، نفسی تازه بر مرده‌قلبم خواهد داد یا بهمنِ خوشِ خاطراتش خواهد زدود از تمام دل و جانم، یادِ تمامِ آن سرد‌‌زمستان‌هایِ تاریکِ بی‌درمان را... چیزی نیستم جز فروپاشی میان این و آن؛ رفت‌وآمدِ مکررِ میانِ پژمردگی روح و فرسایشِ تن. چیزی نیستم جز ضرورتِ کلمه‌وار از حلقومی خارج شدن و عدم تمایلِ روایت‌ها به بیان. برف چه خواهد کرد با این کهن
داستان کودکانه
ادبیات کودک عبارت است از تلاشی هنرمندانه در قالب کلام، برای هدایت کودک به سوی رشد ، با زبان و شیوه ای مناسب و درخور فهم او.
در کشور ما به رغم وجود گنجینه های علم و معرفت و داستان‌ها و افسانه های زیبا و آموزنده ، اولیا و مربیان بیشتر وقت خود را به مسائل آموزشی کودکان اختصاص می دهند و دانش آموزان نیز در خانه و مدرسه بیشتر اوقات خود را صرف یادگیری های غیر فعال کرده و بدین ترتیب از سختی و خشکی دروس و اضطراب امتحان و نمره رنج می برند.
اگر ماندنتان حالِ حتی یک نفر را خوب خواهد کرد، بمانید؛اگر خندیدنتان لبهای حتی یک نفر را می خنداند، بخندید؛اگر رفتنتان باری از دوشِ حتی یک نفر بر خواهد داشت، بروید؛اگر نوشتنتان برای حتی یک نفر زیباست، بنویسید؛اگر صدایتان برای حتی یک نفر دلنشین است، حرف بزنید.
من به شما قول می دهم که حتی با یک گل، بهار خواهد شد.
#میثم_اسفندیار
همه ی داستان ها از آن جا رقم میخورند که کسی فکر می کند:(( از کجا شروع کنم؟)) امّا من نمی خواهم داستان را مثل یک راوی خوب روایت کنم! از پَرِش های مغزم می ترسم که اگر از یکی بود و یکی نبود زبان باز کنم ، وقتی به اول خط ِ اوج داستان برسم نتوانم تک تک ِ کلمات و حس هایش را درست مثل او ادا کنم.
میخواهم قطره به قطره آنچه بر روح ِ من چکیده شد را نمایش دهم.
گاهی فکر میکنم زندگی من خیابان ِ بی مقصدی است که فقط برای رفتن ساخته شده است. مثل هر روز ِ هر سال ، من پشت ف
همه ی داستان ها از آن جا رقم میخورند که کسی فکر می کند:(( از کجا شروع کنم؟)) امّا من نمی خواهم داستان را مثل یک راوی خوب روایت کنم! از پَرِش های مغزم می ترسم که اگر از یکی بود و یکی نبود زبان باز کنم ، وقتی به اول خط ِ اوج داستان برسم نتوانم تک تک ِ کلمات و حس هایش را درست مثل او ادا کنم.
میخواهم قطره به قطره آنچه بر روح ِ من چکیده شد را نمایش دهم.
گاهی فکر میکنم زندگی من خیابان ِ بی مقصدی است که فقط برای رفتن ساخته شده است. مثل هر روز ِ هر سال ، من پشت ف
می گویم: "من امید داشتم که امام کار را تمام کند. امامی که نتواند کار را تمام کند شاید... اصلا شاید که امام ..." حرفم را می خورم.
_ شاید منتظر بودی امام جای همه تشخیص بدهد، جای همه تصمیم بگیرد، جای همه اقدام کند، جای همه تقاص پس بدهد؛ اگر امام و پیشوا چنین باشد، آن وقت مأموم و پیرو وظیفه اش چیست؟ پیرو باید بنشیند تا پیشوا تاریخ را پیش براند و خودش نظاره گر باشد؟
...
_ پیشوا دعوت می کند و پیش می خواند و راه می نماید، مردم یا می پذیرند و بیعت می کنند یا رو م
خانه چوبی دکوری
امروزه از چوب به عنوان یکی از وسایلی بکار گرفته می شود که حس ناب قدم زدن در دل طبیعت و آب و هوای فوق العاده آن را در داخل منازل برای ما به صحنه تصویر می کشد و علاوه بر آن جلوه ای خاص و ویژه به دکوراسیون منازل می بخشد. خانه چوبی دکوری یکی از معدود وسایلی است که می توان از چوب ساخت و با قرار دادن آن در دکوراسیون منازل یا در اتاق شخصی خود در ابعاد و اندازه های مختلف زیبایی خاصی را درون منازل ایجاد کرد.
 به واقع با ساخت خانه چوبی دکوری

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربری رفاه