نتایج جستجو برای عبارت :

حقایقی که باید به آن توجّه داشت

کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
گرچه شاعر چشمهایی روشن و بیدار داشت 
واژه های روسیاهش خط خطی بسیار داشت 
قصه ی حبل المتینِ دل دروغی بیش نیست 
عشق در دستان بی رحمش طناب دار داشت 
مثل یوسف خواستم از عشق بگریزم ولی 
هر دری را باز کردم پیش رو دیوار داشت
مرگ هم غیرت ندارد ! بی خیالم می شد و ... 
زندگی در برزخی بیهوده استمرار داشت
بینِ این آشفته بازارِ جنون و کشمکش
خاطراتش باز هم اندیشه ی آزار داشت
یادم آمد وقت دل کندن بلاتکلیف بود 
هم مرا می راند ، هم بر ماندنم اصرار داشت 
مثل ماشی
دیر آمدم... دیر آمدم... در داشت می‌‌سوختهیأت، میان "وای مادر" داشت می‌‌سوختدیوار دم می‌‌داد؛ در بر سینه می‌‌زدمحراب می‌‌نالید؛ منبر داشت می‌‌سوختجانکاه: قرآنی که زیر دست و پا بودجانکاه‌تر: آیات کوثر داشت می‌‌سوختآتش قیامت کرد؛ هیأت کربلا شدباغ خدا یک بار دیگر داشت می‌‌سوختیاد حسین افتادم آن شب آب می‌‌خواستناصر که آب آورد سنگر داشت می‌‌سوختآمد صدای سوت؛ آب از دستش افتادعباس زخمی بود اصغر داشت می‌‌سوختسربند یا زهرای محسن غرق خو
به سیم و زر چه حاجت بود؟! از این‌ها فراتر داشتپر از خورشید بود آری نگاهی کیمیاگر داشتزنان از بی حجابی‌ها سر تسلیم افکندندولی کنزالحیا از چادر خود تاج بر سر داشتبزرگان عرب را یک به‌ یک دیروز پس میزد که این دوشیزه فکر خواستگاری از پیمبر داشتزمانی که همه خورشید را تکذیب می‌کردندخدیجه چشم‌های مصطفی را خوب باور داشتمیان قوم خود شأن و مقام او فراوان بودولی نزد پیمبر عزتی چندین برابر داشت نماز اولش را با علی پشت پیمبر خواندشکوه این سه تن باهم ه
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
توجه به حق الناس یکی از ویژگی های زندگی مومنانه است، شهید لطفی به حق الناس توجه ویژه ای داشت که حتی ریز ترین موارد هم از چشمش دور نمی‌ماند، دوستش میگه؛
یکروز همدیگر را کنار نانوایی ملاقات کردیم من که جلو تر نان را گرفته بودم و میخواستم با عجله برم .
مهدی پس از سلام و احوال پرسی ؛ با دستش سنگ هایی که روی نان هایی که گرفته بودم جدا کرد و گفت بابت این سنگ ها جدا گانه پول داده اند و حق الناس است شما نباید آنها را به همراه نان ب
بزرگِ خاندان، همانی که پای چپش را پانزده سال پیش تصادف ناکار کرد، همانی که سیاست داشت، ابهت داشت، تدبیر داشت و کلی ترسناک بود، همانی که بودنش با نبودنش فرق داشت، همانی که دلیل دور هم جمع شدن‌مان بود در اولین روز از سال جدید تنهایمان گذاشت و رفت. دلم با رفتنش رفت.
دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت . دندان هایی نامتناسب با گونه هایش ،موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره .روز اولی که به مدرسه جدیدی آمد ، هیچ دختری حاضر نبود کنار او بنشیند .
نقطه مقابل او دختر زیبارو و پولداری بود که مورد توجه همه قرار داشت .او در همان روز اول مقابل تازه وارد ایستاد و از او پرسید :میدونی زشت ترین
ادامه مطلب
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
توجه به حق الناس یکی از ویژگی های زندگی مومنانه است، شهید لطفی به حق الناس توجه ویژه ای داشت که حتی ریز ترین موارد هم از چشمش دور نمی‌ماند، دوستش میگه؛
یکروز همدیگر را کنار نانوایی ملاقات کردیم من که جلو تر نان را گرفته بودم و میخواستم با عجله برم .
مهدی پس از سلام و احوال پرسی ؛ با دستش سنگ هایی که روی نان هایی که گرفته بودم جدا کرد و گفت بابت این سنگ ها جدا گانه پول داده اند و حق الناس است شما نباید آنها را به همراه نان ب
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
این رسم اون قدر زیباست
گرامی داشت بزرگان
گرامی داشت سالخورده ها
گرامی داشت فامیل و اقوام
که حیفه کمرنگ بشه
...
بعد یک سال زندگی تند و سریع که هیچ کدوم از ما وقتی نداریم برای هم
دو هفته ای رو کنار هم جمع می شویم و این قطار تندروی زندگی از حرکت نگه داشته میشه
از خرید برگشته بودیم و داشتم روسری ام را در می آوردم در عالم خودم بودم که گفت: مریم غضروف بینی‌ات هم خیلی نازک است. اول نفهمیدم که منظورش چیست؟ غضروف بینی من چرا الان مهم شده است. قبل از اینکه سول کنم خودش تکمیل کرد که پوستت خیلی نازک است. توی ماشین که نشسته بودیم غضروف بینی‌ات هم از تابش آفتاب قرمز شده بود. خنده‌ام گرفت. هیچ وقت فکر نمیکردم قرمز شدن غضروف بینی من در آفتاب توجه کسی را به خودش جلب کند. حتی توجه خودم را تا به حال جلب نکرده بود.  ام
اگر گلی وجود داشت که صلح هدیه می کرد....اگر دختری وجود داشت که آتش به پا می کرد....اگر پسری وجود داشت که خاطره اش از جنس جنگ بود....اگر سرزمینی همه اینها را با هم داشت، و اگر جنگ و صلح به آرامش برسند...اگر سرنوشتی وجود داشت که خالق، و در عین حال مخلوق همه چیز بود...اگر شش نفر به پا خیزند...و یک فائقه برگزیده شود...آنگاه:به پایان آید این دفتر، حکایت همچنان باقیست.زندگی هرگز نمی میرد، اگر چه امروزش فانیست.
--*-*-*-*-*-*-*-*-*
این چند خط مقدمه ای بود بر بچه عزیزم، ا
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
بسم الله توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
مدل موها و شینیون موها نقش بسزایی در زیبایی اجمالی چهره ما خواهد داشت.
مدل شنیون نیز مانند میکاپ باید با توجه به چهره انجام بشه، با مدل مو نیز میتوان عیوبی از چهره رو بر طرف کرد، شنیون عروس نیز در این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای انجام میشه، با توجه به سلیقه و چهره مشتری همه مدل شنیون انجام میشه.
بسم الله الرحمن الرحیم توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
امروز نمی خوام خیلی بنویسم
تمام توجه ام قبل از جواب به درک سوالیه که میگه:
چطور این همه اصرار در جوامع مدنی وجود داره 
که ثابت قدم باشیم، در حالی که هیچ چیز ثابت نمیمونه؟
چطور میشه انتظار داشت در جهانی مملو از تضاد همیشه
یکسان عمل کرد؟
چی شد که ثبات رفتاری این همه ارزشمند شد؟
در خالی که هیچ دو موقعیتی تو زندگی یکسان نیست
و نمیتونه عکس العمل یکسانی هم انتظار داشت؟
شاید این سوالا شروع باز تعریفی دیگه باشه !!

روز موعود رسید بالاخره شنبه بیستم بهمن ماه سال ۹۷ خورشیدی رسید
روزی که قرار بود از خانواده جدا شوم و به شهر دیگر بروم
روز زیبایی بود،در آن عشق جریان داشت،دوستی جریان داشت،محبت جریان داشت،اشک شوق در اشک دلتنگی در آمیخت و در آن دیدم که خدا جریان داشت
ادامه مطلب
شهادت امام صادق علیه السلام  تسلیت باد 
چه شد که در افق چشم خود شقایق داشت
مدینه ای که شب پیش، صبح صادق داشت

اگرچه شمس وجودش به سمت مغرب رفت
هزار قله ی پر نور در مشارق داشت

چه با شکوه، غم خود به دل نهان می کرد
چه شِکوه ها که از ان فرقه ی منافق داشت
به غیر داغ محرم، گلی زباغ نچید
چقدر روضه ی گودال در دقایق داشت
خلیل بود ولی آتشش سلام نشد
همان که در نفسش عطری از حدائق داشت
هزار طائفه آمد هزار مکتب رفت
و ماند شیعه که "قال الامام صادق" داشت
شهید را
منبع خبر:
ورق روبو دک ، ورق سفال پرچین ، کاشی کاشی لانه زنبوری ، آندوبیلا
مراحل اولیه ساخت ویلا
همانطور که می دانید ساخت یک ویلا ابتدا باید پایه را اعمال کنیم و کیفیت خاک و ضخامت آن نیز به ابعاد ویلا و کفهایی که برای کاربرد در پایه در نظر گرفته شده بستگی دارد. به گونه ای که می تواند وزن اسکلت یا بتن را تحمل کند ، در روند اعمال ویلاها ، اخیراً “توجه ویژه ای به نوع مصالحی که می توان از آن در بام شیروانی استفاده کرد ، داشت. با توجه به سوالات کارف
درباره بر طرف کردن عقد وکالت باید بیان داشت، همانطور که موکل با اذن خود شخصی را مامور انجام کاری از جانب خود می نماید، لذا بنا بر صلاحدید خود خواهد توانست هر زمان شخص وکیل را از سمت خود عزل نماید؛ مگر آنکه این حق را در وکالت اعطایی از خود سلب کرده باشد. از آن طرف همین حق و اختیار برای وکیل نیز وجود خواهد داشت تا هر زمان که بخواهد از سمت خود استعفا دهد؛ مگر آنکه چنین حقی برای وی وجود نداشته باشد.از همین روی باید بیان داشت که علاوه بر این موارد، و
✳️ توجه به خدا مثل نور و روشنایی است. وقتی انسان توجه به خدا کرد، چشمش نور و بینایی پیدا می‌کند، پیش پایش را می‌بیند، روشن می‌شود، حق را از باطل و راه را از چاه تمیز می‌دهد، برایش می‌شود مثل روز. چون وقتی به آخرت و به عظمت الهی توجه کرد، کوچکی دنیا را درک می‌کند و می‌فهمد که دنیا چاله است؛ ارتفاع دنیا سقوط است، همه چیز دنیا تله و دام است و این دام را گذاشته‌اند که انسان اگر دل به دنیا بست، شکار این دنیا می‌شود. این را با توجه به خدا می‌فهم
هزینه تحصیل پزشکی در آلمان چقدر است؟
تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان در تمامی ایالات (به جز ایالت ورتمبرگ) تقریبا رایگان بوده و تنها هزینه ی ترم را که شامل هزینه ی پذیرش و ثبت نام می باشد را بایستی پرداخت کرد که معمولا بیشتر از 250 یورو در هر ترم نمی‌باشد. البته باید توجه داشت ک این هزینه اندک تنها شامل دانشگاه‌ای دولتی آلمان بوده و دانشگاه‌های خصوصی هزینه های به مراتب بیشتری را دریافت کرده و شهریه تحصیلی ویژه ای را به دانشجو بار می‌کنند.
د
بارها وقتی دلم برای یکی از رفقایم تنگ می شد، اما نمی توانستم ببینمش چون یکی از ما کار داشت، یا وقتی دلم می خواست با او غذایی بخورم اما پول نداشتم یا شرایطش جور نبود، یا می خواستم با هم به حرم، جمکران یا مزار شهدای گمنام برویم اما فرصتش جور نمی شد، یا دوست داشتم با او به دعای کمیل میرزامحمدی بروم اما خسته بودم یا بهتر می دیدم که در کنار خانواده باشم، در این شرایط خودم را با یاد بهشت آرام می کردم؛ بهشتی که در آن هر که را بخواهم ببینم، می بینم. و دل
داشتن پوستی سالم و شفاف ارزوی هر فردی هست. از آنجایی که پوست صورت یکی از قسمتهای بدن است که بیشتر در معرض توجه و دید است ، تاثیر زیادی در جذابیت فرد خواهد داشت. پوست صورت همیشه در معرض هوای گرم و سرد و یا نور آفتاب قرار دارد و بسیار لطیف و آسیب پذیر می باشد، توجه به سلامت و بهداشت آن نیز بسیار مهم است. 
ادامه مطلب
محصول فوق شامل یک رول 8 متری کاغذ روغنی قنادی می‌باشد که جهت پخت شیرینی و کیک در فر ، ماکروفر و یا ماکروویو استفاده می شود. کاغذهای قنادی نسوز بوده که پخت کیک و شیرینی بدون استفاده از این کاغذها کار بسیار مشکلی است. از این محصول نیز می توان به پخت پیتزا و لازانیا اشاره کرد که با توجه به عدم نیاز به استفاده از قالب باعث شده حرارت از کناره ها به آن نفوذ کرده و غذای بسیار خوشمزه ای برای عزیزانتان بپزید. نکته قابل توجه اینکه متاسفانه در بازار از ک
چهارشنبه 13 نوامبر 2019
در پی سخنرانی ترامپ، سهام آسیا معامله پایینی داشت.
جفت پوند/دلارآمریکا در پی داده اشتغال ترکیبی انگلیس، معامله سایدویز داشت.
رزرو بانک نیوزلند برخلاف انتظارات بازار، نرخ بهره را دررقم 1% نگه داشت.
✏️✏️✏️✏️✏️
سهام جهانی شبانه و به دنبال سخنرانی ترامپ در موضوع سیاست تجاری و تداوم ناآرامی ها در هنگ کنگ، معامله پایینی داشت. طی سخنرانی پیش بینی شده دیروز، ترامپ گفت که توافق تجاری «بسته» شد هرچند درصورتیکه چین موافق تو
یکی از دلالیل مراجعه والدین به روانشناس، اختلال یادگیری است که به دلیل شکایت مدرسه درباره اختلال یادگیری به مشاور مراجعه میکند. اختلال یادگیری چیست؟ اختلال یادگیری در ریاضی، دیکته، خواندن،…و شاید هیچکدام و شاید کودک روی نیمکت احساس خوبی نداشته و و نمیتواند درست بنشیند. یکی از موارد دیگر کودکانی که در طیف خاصی هستند؛ مانند بچه های اوتیسم و یا یکی دیگر از موارد مراجعه کودکانی که ضریب هوشی پایین تر از انتظار ما دارند.
همانگونه که والدین برا
از انسان فرزانه پرسیدند: معنای زندگی چیست؟
گفت: روزی در بازار می‌رفتم، یخ‌فروشی را دیدم که دست خالی باز می‌گشت، یکی پرسید: «چه شده؟ هرچه یخ داشتی فروختی؟» گفت: «نخریدند، تمام شد.» یعنی زندگی مطاعی است که اگر به موقع و به قیمت نفروشی تمام خواهد شد.
پرسیدند: به چه بفروشیم؟
گفت: در بازار نشسته بودم، خطاطی شعری خوش بر کتیبه نوشته، بر دست گرفته بود تا بفروشد؛ گدایی او را گفت: «این هنر به چه می‌فروشی تا خسران بر عمر و هنرت نباشد؟» خطاط اندکی فکر کر
سالی دیگر رو به پایان است
چه بویی داشت عید برایمان در دوران کودکی
هر سال که میگذشت
بزرگتر میشدیم
رشدی که برای همه چشمگیر بود
از جلب توجه اطرافیانمان شادمان میگشتیم
و شب را با حال خوش دیده شدن صبح میکردیم
اما
از یکجایی به بعد
مجبور بودیم طوری دیگر جلب توجه کنیم
با قدرت ، با ثروت ، با زیبایی و... هر آنچه در چنته داشتیم رو میکردیم
البته که در این امر نسبتا هم موفق بودیم
غافل از اینکه
توجهی که به خاطر زیبایی ، به خاطر قدرت و به خاطر ثروت جلب شود
با ا
شرکت مهندسین مشاور چیست؟
سازمان ها برای رشد و بقای خود در دنیای پر رقابت به روش ها و الگوهای ارزیابی و بهبود عملکرد خود رو آورده اند. شرکت مهندسین مشاوره هم از این قاعده جدا نمی باشند. چون عملکرد آنها به عنوان بخشی از طراحی، تأثیر قابل توجهی در موفقیت پروژه خواهد داشت. این سازمان ها نه تنها برای بقای خود بلکه برای توسعه صنعت ساختشان نیازمند توجه به عملکرد خود خواهند داشت. بر اساس تحقیق های انجام شده در صنعت مهندسین مشاور و مخصوصا در ایران توج

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی
آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که وارد یک مطب یا کلینیک شوید و متوجه احساساتی از قبیل ترس ، اضطراب ، نگرانی و یا آرامش و حس سرزندگی شوید . شاید از  این موضوع تعجب کنید اما به وجود آمدن چنین احساساتی رابطه ی مستقیمی با نحوه ی طراحی آن مطب و یا کلینیک و یا حتی یک درمانگاه دارد . 
مهم ترین نکات طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی
نکات مهمی در طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی وجود دارند، که می توانند اهمیت زیادی
تاکنون آن چه از عنصری ملک الشعرا دربار سلطان محمود خوانده بودم نشان از یک شاعر مقتدر درباری که شعرش سایه بر ادبیات و شاعران معاصرش انداخته ، جاه و جلال و شکوه شعر و جایگاه و اموالش در هاله‌ای از افسانه مورد توجه شاعران بعد ازاو بود ، داشتاما این رباعی دلچسب و مطلوب که در همه اعصار مخاطب خاص خود را دارد به آدمی حالی دیگرگون دارد . همه دوستان را به مطالعه این رباعی قابل توجه دعوت می نمایمچون می گذردعمرچه آسان و چه سختوین یک‌دم عاریت چه ادبار و
یک متخصص طب سنتی با تأکید بر اینکه نباید در فصل گرما غذاهای گوشتی، سرخ‌کردنی و غذاهای با طبع گرم مصرف شود، گفت: سکنجبین که ترکیبی از عرق نعنا، سرکه، آب و عسل است، بسیار مفید بوده و خاصیت رفع عطش و انرژی‌زایی خوبی دارد.
نعمت‌الله مسعودی متخصص طب سنتی درباره «راه های مقابله باگرمازدگی در فصل تابستان»، اظهار داشت‌: باید توجه کنیم که اکنون در فصل گرما هستیم؛ در نتیجه  ضرورتی ندارد تا وعده غذایی ناهار را میل کنیم و مهم‌تر از این موضوع توجه به
سه موضوع در مورد داوطلبان نظام قدیم
.
✔️١-با توجه به آخرین اظهار نظرات مسئولان سازمان سنجش هر دو کنکور
۹۸ و ۹۹ شامل دو گروه نظام جدید و قدیم است.
.
✔️۲-دانش آموزان نظام قدیم فقط اجازه پاسخگویی به سوالات
مخصوص نظام قدیم را دارند
.
✔️۳-ظرفیت ورود به دانشگاه ها نه در کنکور ۹۸ و نه ۹۹ درصد بندی نخواهد شد و حالت رقابتی خواهد داشت پس به شایعات در مورد
درصد بندی ورود به دانشگاه توجه نکنید.
.
♦️ مردی از راه فروش روغن ثروتی کلان اندوخته بود و به خاطر حرصی که داشت همیشه به غلام خود می‌گفت در وقت خرید روغن، هر دو انگشت سبابه را به دور پیمانه بگذارد تا روغن بیشتری برداشته شود و برعکس در وقت فروختن، آن دو انگشت را درون پیمانه بگذارد تا روغن کمتری داده شود.
هر چه غلام او را از این کار بر حذر می‌داشت مرد توجه نمی‌کرد تا این که روزی هزار خیک روغن خرید و برای فروش آنها را بار کشتی کرد تا در شهر دیگری بفروشد. وقتی کشتی به میان دریا رسید، دری
ماجرای توجه شهید سلیمانی به آهو‌ها چه بود؟

در مطلب زیر خاطره جالبی از توجه حاج قاسم به وضعیت آهو‌های نزدیک پادگان مقر سپاه را می‌خوانید.
به گزار جهان نیوز، علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اشاره به ماجرای هولناک زنده به گور کردن هزاران جوجه یک روزه به بهانه تنظیم تولید، در یادداشتی نوشت:روزی یکی از همرزمان نزدیک شهید بزرگوار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی می‌گفت در یکی از سفر‌های سردار سلیمانی در بحران داعش در عراق که در فص
مطالعات انسانی و حیوانی نشان داده است که تغییرات خاص تحریکی طولانی مدت و سریع در دامنه پاسخ های عصبی باعث انتخاب و استخراج فعالیت های کریستال مرتبط با یادگیری می شود . برای مثال آموزش ها موسیقی وسیع باعث افزایش پاسخ های عصبی به تحریک صوتی می گردد و اینکه چطور مغز این وودی های شنیداری را تجزیه می کند توسط آزمون MMN ایندکس می شود . اینکه چطور تجربه و تغییرات ناشی از آموزش پردازش های عصبی را مدوله می کند تحت آنالیز صحنه شنیداری به تازگی شروع شده ا
بین مدل های فراری F40 و F50، فراری مدل F355 را در سال 1994 تولید کرد که برای هوندا NSX رقیب قدر قدرتی بود. این ابر ماشین از پیشرانه 3500 سی سی 8 سیلندر خورجینی سود می برد که در هر سیلندر 5 سوپاپ داشت. این ماشین با قدرت خروجی 375 اسب بخار، توسط پنین فارینا طراحی شده و در بین سال های 1992 تا 1994 رقم قابل توجه 11 هزار و 200 دستگاه از آن تولید شد. وزن ماشین در بازه 1.3 تا 1.4 تن قرار داشت.
منبع: ماهنامه مجله ماشین
✳️ توجه به خدا مثل نور و روشنایی است. وقتی انسان توجه به خدا کرد، چشمش نور و بینایی پیدا می‌کند، پیش پایش را می‌بیند، روشن می‌شود، حق را از باطل و راه را از چاه تمیز می‌دهد، برایش می‌شود مثل روز. چون وقتی به آخرت و به عظمت الهی توجه کرد، کوچکی دنیا را درک می‌کند و می‌فهمد که دنیا چاله است؛ ارتفاع دنیا سقوط است، همه چیز دنیا تله و دام است و این دام را گذاشته‌اند که انسان اگر دل به دنیا بست، شکار این دنیا می‌شود. این را با توجه به خدا می‌فهم
طریقه پخت برنج ایرانی و هندی

در مورد تفاوت زمان نگهداری برنج ایرانی و خارجی می توان گفت که برنج خارجی را می توان زمان طولانی تری نسبت به برنج ایرانی نگه داشت. یکی از دلایل این زمان طولانی مواد نگهدارنده برای جلوگیری از شپش زدن که در آن استفاده می شود. اما با توجه به این شرایط استفاده از این مواد و همچنین قیمت پایین برنج خارجی، استقبال از آن بیشتر می باشد.
 یکی دیگر از تفاوت های برنج ایرانی و برنج خارجی، نوع پخت آن ها است. پختن برنج خارجی به
وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید سالن های ورزشی رو با نیروی ضد شورش آرام کنیم !وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید بودجه زندانها و مراکز ترک اعتیاد را گسترش دهیم!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید خانواده ها مقادیر زیادی هزینه مدارس خاص و کلاس های خصوصی را بپردازند!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید امنیت کوچه و خیابان ها را با پلیس های باتوم به دست تامین کنیم!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید آمار طلاق گوش ازدواج را کر کند!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید سالا
کاش کسی وجود داشت و بدون هیچ انتظاری هرصبح در گوشم تکرار می‌کرد :(دوستت دارم. برای هرچیزی که الان هستی دوستت دارم.)
کاش دستی برای گرفتن و قدم زدن. لبخندی برای دل گرمی دادن. سینه ای برای به آغوش کشیدن وحتی گریه کردن. فقط برای این لحظه وجود داشت.. 
⚠️⚠️توجه! توجه! توجه!⚠️⚠️

آیت الله شب زنده دار که این خواب رهبر رو نقل فرمودند در درس خارج فقه ۱۶ دی با این مضمون گفتند که اصل این خواب #درسته
ولی خواب برای چند روز پیش نیست و گویا برای سالها قبل هست.اگر این فایل صوتی رو جایی فرستادید این مطلب رو هم گوشزد کنید که اشتباه برداشت نشه
شرکت مهندسین مشاور چیست؟
سازمان ها برای رشد و بقای خود در دنیای پر رقابت به روش ها و الگوهای ارزیابی و بهبود عملکرد خود رو آورده اند. شرکت مهندسین مشاوره هم از این قاعده جدا نمی باشند. چون عملکرد آنها به عنوان بخشی از طراحی، تأثیر قابل توجهی در موفقیت پروژه خواهد داشت. این سازمان ها نه تنها برای بقای خود بلکه برای توسعه صنعت ساختشان نیازمند توجه به عملکرد خود خواهند داشت. بر اساس تحقیق های انجام شده در صنعت مهندسین مشاور و مخصوصا در ایران توج
یکی از موضوعاتی که برای بسیاری از افراد در مسافرت مهم جلوه داده می شود، هزینه است. سفر به کیش نیز مانند سایر مسیرها از هزینه های مختلفی برخوردار است. یکی از این هزینه ها تهیه بلیط کیش است که بخش قابل توجهی از هزینه سفر را در بر خواهد داشت. بها بلیط کیش با توجه به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با توجه به نکات بیان شده قیمت ثابتی را نمی توان برای بلیط کیش عنوان نمود. اگر تمایل دارید تا از قیمت های مختلف بل
از اصلی­ ترین اقدامات جهت افزایش طول عمر خودرو، تعویض به موقع روغن موتور و فیلتر روغن است. با افزایش آلودگی روغن در اثر کارکرد طولانی، روغن لجن میشود و به­ صورت لخته درمی­آید. در پی ایجاد اختلال در پمپاژ روغن و نرسیدن روغن به اجزای حیاتی موتور، مشکلاتی همچون تماس مستقیم بیشتر قطعات فلزی و تولید آلودگی‌های بیشتر در روغن بروز پیدا میکند. این روند می‌تواند موجب مشکلات بسیار حادی همچون روغن سوزی و یاتاقان زدن موتور خودرو شود که هزینه زیادی ر
جامعه، مدرسه و خانواده یک مثلثی است که در تربیت، رشد و تعالی شخصیت دانش آموزان نقش بسیار مهمی دارد. باید توجه داشت که هر سه عضو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تنها با ارتباط نزدیک و بسیار خوب این سه عضو است که می توان آینده ای درخشان و روشن برای دانش آموز به وجود آورد.
با توجه به اهمیت واقعه ی غدیرخم در جهان اسلام، ابتدا باید به دستورات خداوند و استشهاد پیامبر (ص) و نزول آیات قرآن در این زمینه توجه داشت؛ زیرا خداوند و پیامبراکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) زمینه این رویداد بزرگ اعتقادی و تاریخی را رقم زده اند و تأیید و نصرت آن پرداخته اند. در اینجا به تفسیر 13 آیه ای که در این رویداد بزرگ بشری نازل شده است، می پردازیم. در واقعه غدیر، 3 آیه مهم و مطرح بر پیامبراسلام، حضرت محمّد (صلی الله علیه و آله و سلم) نازل گشته
آشنایی با سکه بهار آزادی محمدرضا سفینه آرای در گفت وگو با ایسنا، تو وابستگی با وضعیت یک هفته اخیر میدان زر و سکه گفت: هنگام یک هفته اخیر قیمت اونس جهانی داخل روز دوشنبه رشد قابل توجهی داشت و با افزایش ۳۰ دلاری به ۱۴۳۷ دلار رسید. این کارشناس بازار طلا و سکه ادامه قسط: ولی این نمو قیمت اونس جهانی پایدار نبود و ارزش اونس طی هفته به محدوده ۱۴۰۵ تا ۱۴۱۰ دلار رسید. وی بیان کرد: قیمت طلا و مبلغ داخل این مدت با توجه به کاهش ارج دلار داخل بازار داخلی مس
مدارات تقویت کننده به واسطه تقویت سیگنال کوچک اگر درست طراحی نشود کار نخواهند کرد!!
برای طراحی این نوع مدارات باید به دو بخش تغذیه و ورودی مدار توجه ویژه داشت.
۱. این نوع مدارات معمولا به خاطر تقویت سیگنال، جریان بالا مصرف می کنند لذا باید خازن های الکترولیت مناسب با توجه به مصرف جریان نزدیک پایه تغذیه قرار داد. در ضمن سعی شود مدار، جایی قرار گیرد که فاصله آن تا منبع تغذیه کم باشد. اگر فاصله به ناچار زیاد شد، حتما قطر ترک  پهن انتخاب شود تا افت
از غربی‌ها نمی‌توان انتظار کمک داشت، آن‌ها به دنبال استعمار ملت‌ها هستند
نمی‌توان از غربی‌ها انتظار کمک داشت؛ انتظار توطئه، خیانت، خنجر‌ازپشت‌زدن می‌توان داشت، [امّا] انتظار کمک، صداقت و همراهی نمی‌شود داشت. اول فروردین ۱۳۹۸-رهبر انقلاب

تصمیماتی این چنینی که بلافاصله بعد از فقط چند روز از مصوبه قبلی گذشته ، نشان دهنده این است که احتمالا” تصمیم قبلی بدون پشتوانه کارشناسی بوده است با توجه به اینکه اعضای کمیته پایش ریسک از برجسته ترین کارشناسان بازار هستند انتظار تصمیماتی به دور از هیجان و با پشتوانه علمی و کارشناسی است  سه نکته :
۱- با توجه به اینکه روزانه بیش از ۳-۴ هزار میلیارد تومان نقدینگی وارد بازار می شود تاثیری بر روند معاملات نخواهد داشت 
۲- اکثر کارگزاران بخا
دونالدهمواره عادت داشت مهمانان سیاسی خودرامعطل کندبازی گلف بیش ازحدبرایش اهمیت داشت.هنگام بازی گلف باجان بولتون حتی اگرفدریکاموگرینی.آنگلامرکل.نتانیاهو.ولادیمیرپوتین.ملکه انگلیس ووزیرکشورهای استعمارگرمعروف برایش تبریک عیدهم میفرستادندبعدازبازی گلف وبیلیاردپاسخ میداد.
البته بعدازچندماه اعمال به تعرفه بازی ومالیات بازی مینمودهمه چیزبرایش شوخی بودحتی جان انسان هاهم شوخی بود.زمانی که ملانیابارداربودبیشتردوست داشت درهنگام زایمان
مغموم نشسته بود رو صندلی داغ اتوبوس و داشت با گوشیش ور می رفت . نگاهش منتظر بود . میدونستم دردش چیه . گفتم دلخوری از این که چرا فلانی پیگیر نیست؟ گفت آره....
گفتم پس یه جورایی انگار تو فقط براش یه گزینه هستی !
صورتش گرفته تر شد و آره ی دوم رو زیرتر و لرزان گفت ...
گفتم : پس تو حق نداری کسی رو که براش گزینه ای بیشتر نیستی به اولویتت تبدیل کنی :)
.
.
.
دیدم که settle تر شد...
میدونین چیه ؟ به عقیده ی من آدم ها لیاقت ارتباطی شون رو خودشون تعیین میکنن . حالا تو بشین
☑️تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
چهارشنبه 12 ژوئن 2019
سهام آسیا با توجه به نگرانی ها درمورد روابط تجاری چین-آمریکا، معامله پایینی دارد.
بازارها انتشار CPI آمریکا را امروز در ساعت 13:30 به وقت گرینویچ دنبال میکنند.
پوندانگلیس/دلارآمریکا پس از داده کارگری مثبت انگلیس، حرکت رو به بالا دارد.
سهام آسیا شبانه و پس از تأیید ترامپ برای جلوگیری از توافق تجاری آمریکا- چین و بیان اینکه « علاقه ای به توافق ندارم مگراینکه بخواهند به توافق اصلی بازگردند»، مع
مشتریان همیشه به دنبال دریافت ارزش از شما هستند، به عبارت دیگر آنها از شما ارزش می‌خرند و نه محصول یا خدمت. اتفاقی که به مرور زمان شروع شده و این موضوع باعث افزایش فروش می شود.

اما نکته مهم‌تر این است که مشتریان در سال‌های اخیر و با توجه به تغییرات اقتصادی کشور، درآمد خود را با دقت بیشتری خرج می‌کنند. علاوه بر ارزش، مشتریان به دنبال خرید راه‌حل‌ها هستند. راه‌حل‌هایی که محصولات و خدمات ما برای رفع مشکلات آنها کاربرد دارند.
توجه به این دو
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم بیش‌تر از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
قابل توجه کشاورزان جنوب کرمان:پیرو اطلاع رسانی قبلی و با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر افت دما ، ضروری است کشاورزان وضعیت جوی و روند کاهش محسوس دما را مد نظر قرار داده و آمادگی لازم را با توجه به منطقه و نوع محصول در عملیات مختلف کشاورزی داشته باشند و به منظور کاهش خسارت احتمالی ناشی از افت دما در مزارع ، گلخانه ه
ادامه مطلب
مخزن استانداردکمپرسور ها باید دارای مخزن هوای فشرده استاندارد باشند. این مخازن باید به گونه ای ساخته شوند که مقاومت بالای داشته و فشارهای ناشی از هوای فشرده را کنترل کند. در انتخاب مخزن  باید دقت بالایی داشت .مخازن استاندارد از واحد های بسیار مهم در صنعت میباشند. نسبت به کمپرسور باید مخزن هوای استاندارد تهیه شود. در انتخاب مخزن باید به فشار کاری، ظرفیت کمپرسور و ضخامت بدنه توجه داشت. هیچ گونه افت فشاری نباید مشاهده شود. همچنین ورق استف
روزی، روزگاری پادشاهی چهار همسر داشت. او عاشق و شیفته همسر چهارمش بود. با دقت و ظرافت خاصی با او رفتار می کرد و او را با جامه های گران قیمت و فاخر می آراست و به او از بهترین ها هدیه می کرد. همسر سومش را نیز بسیار دوست می داشت و به خاطر داشتنش به پادشاه همسایه فخر فروشی می کرد. اما همیشه می ترسید که مبادا او را ترک کند و نزد دیگری رود. همسر دومش زنی قابل اعتماد، مهربان، صبور و محتاط بود. هر گاه که این پادشاه با مشکلی مواجه می شد، فقط به او اعتماد می ک
در ترجمه فعل چند نکته باید در نظر داشت
ذهبتم        ماذهبتم        تذهبون         لا تذهبون          اذهبوا         لاتذهبوا     
قبل از ترجمه باید زمان فعل و  جایگاه شخص ( غایب - مخاطب - متکلم ) را دانست.
فعل ماضی با حروف اصلی شروع می شوند:  ذهبتم         ما ذهبتم
در زبان فارسی فعل به این صورت است : رفت /رفتند        رفتی/ رفتتید       رفتم   / رفتیم
پس باید دقت نمود از این نمونه ها باید استفاده برد .
واگر منفی باشد . منفی شدن در فعل های فارسی بسیار
قابل توجه صاحبین کسب کار
قابل توجه صاحبین کسب کارجهت دریافت پنل اس ام اس رایگانبه مدت محدود و تعداد محدود کافی است کلمهتخفیفرا به شماره 300077 ارسال کنید.نام کاربری و رمز عبور پنل و لینک پنل ارسال می شود برای شما...دقت فرمایید ارزش کارای پنل بیش از 500 هزارتومان می باشد.

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تمام تقوی نژاد در مراسم تحویل این آمبولانس ها اظهار کرد: تاکنون وزارت بهداشت از مجموع این قرارداد، تعداد ۲۳۷ دستگاه آمبولانس تحویل گرفته است. ۶۳ وسیله آمبولانس جدید، نیاز بوسیله طی کردن مراحل اداری توسط دستگاه های نظارتی و گمرک داشت که از همکاری و مساعدت آنها شکر می کنم. تقوی نژاد دنباله داد: بر اساس قرارداد منعقد شده، همکاری ایران خودرو تعهد تامین ۵۰۰ مایه آمبولانس دیگر را دارد که درون همین ز
آموزشگاه عکاسی تبلیغاتی همه‌چیز بستگی به نورپردازی دارد
یکی دیگر از مهم‌ترین نکته‌ها که در عکاسی تبلیغاتی باید به آن توجه داشت،
چگونگی نورپردازی است. عکاسی تبلیغاتی معمولاً در استودیو و با فلاش‌های استودیویی صورت می‌گیرد؛ بنابراین با تعیین موقعیت و کیفیت نور‌ها می‌توان به نورپردازی موردنظر خود رسید. استفاده از فیلتر پولاریزه و یک رفلکتور
کوچک می‌تواند بسیار کار را جلو بیندازد؛ به علاوه با توجه با اینکه
احتمالاً از چند شاخه نور ب
بسم الله 
دوست داشت بخوابد برای همیشه. دوست داشت خاک شود، خاک باشد. بی گذشته، بی آینده، بی هیچ اندیشه و فکر و احساسی ، فقط خاک. 
دوست داشت از خاکش درختی بروید . درخت احتمالا میوه های تلخی خواهد داشت. ولی اگر کمی صبر کنی لابلای آن همه تلخی مزه ای خواهی یافت شبیه خاطره ای مبهم، طعمی آشنا، تصویری که وقتی چشمانت را می بندی پشت تاریکی ها از جلویت رد می شود. شبیه یک زندگی... وقتی ... وقتی زندگی نشد ... 

همه بچه هایم، به خصوص دو پسر شهیدم، به نماز و روزه مقید بودند.☝️ نمازشان را می‌خواندند، قضای نمازهای از دست رفته را جبران می‌کردند. سید مجتبی توجه ویژه‌ای به فقرا داشت. همسر سید مجتبی، تعریفمی‌کرد وقتی که در افغانستان زندگی می‌کردیم، او نیمی از غذای ما را برای همسایه‌ای که همسرش بیمار بود و بچه‌ داشت، می‌برد. یا وقتی هندوانه و خربزه می‌خرید، به سه قسمت تقسیم می‌کرد و دو قسمت آن را برای همسایه‌ها می‌برد. او به همسرش می‌گفت؛ تو من را د
شیطان مداوم در گوش کبری پچ پچ مینموداوعلاقه خاصی به شاهزاده وهابی سعودی داشت.امیرالمومنین منزل اومیبایست فردی پشکل مغزمیبودتابراحتی وبسادگی خرشودوهرکاری برایش انجام دهد.
شاهزاده سعودی علاقه وافری به حتک حرمت هرچیزی داشت این شاهزاده ازروی کینه و عداوت تصمیم می گرفت درکل دوست داشت هنگام عصبانیت سرهای زیادی راببردهرفردی که برعلیه اوانتقادمینمودبدنش تکه تکه میگردید.
شیطان درخانه کبری قصد داشت تخم فتنه رابوجودآورداومیدانست نسل کبری وشا
اگر بیمار سی اف وزن نگیرد سه علت مهم دارد اول عفونتهای ریوی را باید مد نظر داشت دوم میزان کرون مصرفی بررسی شود که کم نباشد. و سوم بررسی رژیم غذایی. و نوع ان است بنابراین انجام کشت خلط و مشاوره با متخصص گوارش و متخصص تغذیه حاذق در این مورد بسیار کمک کننده است ِنکته بسیار مهم این است که بیمارانی ریه خوبی خواهند داشت که وزن مناسب داشته باشند بنا براین باید حداکثر تلاش را داشت تا وزن این بیماران وسط نمودار رشد برسد.
هنگامی که درس خواندن برای کنکور سراسری را آغاز می‌کنید، همیشه با این پرسش مواجه خواهید بود که کتابخانه یا خانه، کدام یک برای مطالعه بهتر است. باید توجه داشته باشید که هر کدام یک را که انتخاب کنید قطعا مزایا و معایبی خواهد داشت. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد به شما مشکلات و فواید درس خواندن در کتابخانه یا خانه را یادآوری کنیم. سپس شما با توجه به شناختی که از ویژگی های خودتان دارید، سعی کنید بهترین مکان مطالعه را برای خود انتخاب کنید.

این مق
یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت، در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه آب را در خود نگه میداشت.

یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت،در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه
هر دفعه می خوام یه گوشی تلفن همراه بخرم رسما گیج گیج میشم
اینکه چی را با چی مقایسه کنم و کدام قابلیت را بیشتر مورد توجه قرار بدهم واقعا فیلمیه
نکته جالبش اینجاست که تمام این اطلاعات کسب شده برای دفعه بعدی که احتمالا دو سال دیگه است اصلا ارزشی نخواهد داشت و باید از ابتدا شروع کرد
برای انتخاب رنگ در طراحی باید به چه نکاتی توجه داشت؟
⦁    اجتماع هدف:قبل از اینکه بخواهید رنگ مناسب خود را انتخاب کنید، باید بدانید می‌خواهید با چه کسی صحبت کنید و مخاطبان شما چه کسانی هستند؟⦁    شخصیت برند:علاوه بر این که شما باید بدانید که جمعیت هدف شما چه کسانی هستند، لازم است بدانید که شخصیت کار شما چیست؟ مدرن یا کلاسیک؟ مذهبی یا لیبرال؟ حوزه ی فعالیت های شما مربوط به آقایان است یا خانم‌ها؟ با شناخت شخصیت کلی کار خود می‌توانید رنگ ب
برای انتخاب رنگ در طراحی باید به چه نکاتی توجه داشت؟
⦁    اجتماع هدف:قبل از اینکه بخواهید رنگ مناسب خود را انتخاب کنید، باید بدانید می‌خواهید با چه کسی صحبت کنید و مخاطبان شما چه کسانی هستند؟⦁    شخصیت برند:علاوه بر این که شما باید بدانید که جمعیت هدف شما چه کسانی هستند، لازم است بدانید که شخصیت کار شما چیست؟ مدرن یا کلاسیک؟ مذهبی یا لیبرال؟ حوزه ی فعالیت های شما مربوط به آقایان است یا خانم‌ها؟ با شناخت شخصیت کلی کار خود می‌توانید رنگ ب
تاجری چهار رفیق صمیمی داشت .از میان آنها رفیق چهارم در نزدش از همه محبوب تر بود .تاجر با خریدن هدایای فراوان به او دوستیش را به او اثبات می کرد وبا احترام زیادی با وی رفتار می نمود.او بهترین هرچیز را برای این دوستش کنار می گذاشت.تاجر رفیق سومش راهم دوست داشت چنان که همه جا به داشتن چنین رفیقی افتخار می کرد و همواره اورا به دیگران نشان می داد اما درسی در دلش بود که مبادا این رفیقش اورا ترک کرده و به دنبال دوستی با کسی دیگر برود.⚪️رفیق دوم تاجر خ
صبحانه یکی از وعده های غذایی بسیار مهم است مخصوصا برای دانش آموزان که ساعات طولانی تری را در مدرسه می گذرانند . این وعده غذایی هر چه بهتر و با کیفیت تر مصرف شود دانش آموز با روحیه بهتر و شاد تر و حواس جمع تر در مدرسه حضور خواهد داشت .
من ضمن توجه به این امر مهم در زمانهای مناسب سعی نمودم تلفیقی از فلسفه و اهمیت صرف صبحانه با درس را مورد توجه قرار دهم .
امروزه کرایه
ماشین عروس با راننده و بدون
راننده در اختیار مشتریان قرار داده می شود که هر فرد بر اساس نیاز و یا خواسته
خود می تواند هر خودرویی که نیاز داشت را از اجاره خودرو رنت پارس اجاره نماید.
برای کرایه ماشین عروس از یک هفته قبل بایستی اقدام شود.
کرایه ماشین عروس
ضمن عرض تبریک و با آرزوی خوشبختی و شادکامی در زندگی برای زوج های
جوان و خوشبخت می توان گفت که برای اجاره ماشین عروس ابتدا بایستی به یک نکته مهم
توجه داشت و آن میزان هزینه آن است. ال
شرایط بیمه دندانپزشکی

امروزه
با توجه به شرایط جامعه مخارج زندگی هنگفت و طاقت فرسا است. اما باید به
این نکته توجه داشت که می توان با بررسی شرایط بیمه دندانپزشکی هزینه های
زندگی را تا حدودی کاهش داد. با ما همراه باشید تا بصورت کلی با بیمه و
شرایط آن بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
توجه کامل به ارگونومی – استفاده از متریال و ایده های جدید – ایجاد تصاد در فضاها – ایجاد تعادل کاملا نامتقارن – توجه به رنگ قبل از توجه به فرم – استفاده ی حداکثری از نور – مبلمان محدود – استفاده از رنگهای تند در کنار سفید ، سیاه و خاکستری – استفاده از رنگ قرمز برای ایجاد فضای تاکیدی – استفاده از فضاهای مینیمال – استفاده از فضا و وسایل بصورت چند کاربری. 

تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
پنجشنبه 30 می 2019
بخش زیادی از سهام جهانی با توجه به ادامه تنش های تجاری پایین آمد.
پوندانگلیس/دلارآمریکا با توجه به بی ثباتی برکسیت، معامله ای نزدیک کف 6 ماهه دارد.
بانک کانادا سیاست نرخ بهره خود را دررقم 1.75% نگه می دارد.
بخش زیادی از سهام جهانی دیروز و شبانه با توجه به ادامه تنش های تجاری چین-آمریکا، معامله پایینی داشت. در همین حال، بازده ده ساله خزانه داری آمریکا افت 2.21% داشت با وسعت سه تا ده سال به سمت معکوس ترین

در مراسمی، سخنران از ویژگی های اهل ایمان می گفت و توجه می داد به سیره حضرت رسول(ص) به ویژه بر این نکته تاکید داشت که پیامبر اکرم از بس گوش می دادند به حرف مردم و خوب گوش می دادند، ایشان را به همین صفت “اذن” می گفتند اما به رفتار خودمان که می رسید می گفت ما همه زبانیم، “زبان”! چند برابر این که بشنویم و بخوانیم، حرف می زنیم و باز هم حرف می زنیم. او از ضرورت ندیدن در برخی شرایط می گفت و به صفت ستار بودن حضرت خداوندگار، اشارت داشت اما ما می پنداریم
خرید زمین در کدام مناطق  شمال اقتصادی تر است ؟
برای خرید به نکات زیادی باید توجه کرد که در ابتدا به بررسی این مغوله که خرید زمین در گیلان از نظر اقتصادی به صرفه تر بوده یا خریددر مازندران خواهیم پرداخت .
خرید زمین در گیلان یا خرید زمین در مازندران ؟
عموما مکان هایی که در حال پیشرفت هستند دارای سود دهی بیشتر نسبت به مکان هایی هستند که رشد اقتصادیشان را کرده اند .
برای بررسی مکان های در حال پیشرفت می توان به بررسی پروژه های در حال ساخت در آن مکان
برای دختر لوییز انریکه ناراحت می شوم اما برای دختر بچه های یمنی بیشتر.
در آغوش خانواده اش بود،
در بیمارستان به او رسیدگی می شد،
دارو داشت،
پزشک داشت،
یک نفر و بود و کلی توجه،
از دنیا که رفت کلی پیام تسلیت برایش فرستادند،
مسابقات لیگ اسپانیا با یک دقیقه سکوت شروع شد
و ...
اما دختر بچه های یمنی کوچک تر بی اهمیت تر از آن اند که
کسی بخواهد برای آنها فریاد بزند. رسانه های چاق، روز به روز
آنها را لاغرتر می کنند و ریزتر می کنند و محوتر می کنند و ...

پنها
سلام
چند روزی هست که میخوام براتون بنویسم اما نمیدونستم از کجا شروع کنم. من دختری هستم 22 ساله، دختری که تا قبل از اتقاقی که میخوام براتون بگم هیچ ارتباطی با جنس مخالف نداشت. چند وقت پیش بخاطر موضوعی با آقا پسری که 24 سالش بود آشنا شدم. اوایل ارتباط رسمی بود. اون پسر مودب و محافظه کاری بود و سعی در حفظ حریم ها داشت و من دختری در اوج جوانی و احساسات.
دختری که تازه غریزه و تمایلاتش به جنس مخالف بیدار شده بود، بر حسب اتفاقی رابطه ما وارد فاز احساسی شد
امروزه روش های بسیاری برای جوانسازی پوست وجود دارد که افراد زیادی برای جوانسازی و از بین بردن مشکلات پوستی خود از آن ها استفاده می کنند، استفاده از فیلر یکی از انواع این روش هاست از آن جایی که چین و چروک بر اثر کاهش چربی در پوست افراد ایجاد می شود تزریق فیلر به عنوان پر کننده در پوست سبب از بین رفتن این چروک ها خواهد شد. با تزریق ژل فیلر در صورت افراد علاوه بر از بین بردن چین و چروک های پوستی می توان باعث پر شدن چانه، خط خنده و یا چاله های ایجاد
بیمار می شویم، دوا لطف می کنند
دلمرده می شویم، دعا لطف می کنند
هر قدر هم که پشت، بر این خاندان کنیم
بر ما همیشه آل عبا لطف می کنند
ما غافلیم و زود فراموش می کنیم
این قوم، بی صدا به گدا لطف می کنند
آن قدر با وقار و بزرگند، وقت جود...
از پشت درب و زیر عبا لطف می کنند
هرجا حسین گفته شود صحن کربلاست
هرجا که هست کرب و بلا لطف می کنند
با این همه گناه شدم زائر حسین
خیلی به من امام رضا لطف می کنند
برگ برات خویش گرفتم به روی دست
امضای شاه طوس روی برگه ی من است
 به خودت بگو:
فقط برای امروز، افکارم را بر روی بهبودیم متمرکز خواهم کرد ،زندگی می‌کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدّری روز خوبی خواهم داشت.
فقط برای امروز، به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد، کسی که مرا باور کند و می‌خواهد در بهبودیم به من کمک کند.
فقط برای امروز، برنامه‌‌‌‌ای خواهم داشت و سعی خواهم کرد آنرا به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
فقط برای امروز، به کمک NA سعی خواهم کرد از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم.
فقط برای امروز, ترسی نخو
خدایا عزیزِ جونمو سرد کن 
من تحمل ندارم
بهم گفت هی سرمو میکنی زیر آب تا دارم خفه میشم میاری بیرون. آره منِ عوضی همینم. 
باید میذاشتم بره دنبال زندگیش .

بدبخت شده بودم بیچاره شده بودم در به در شده بودم ؟
حداقل اون موقع میگفتم نمیخواد خودش خواسته شاید بی من راحتتره حالا چی 
دوباره دارم براش میمیرم برمیگردیم به عقبی که ازش فرار کردیم . که ترس داشت که بدبختی داشت .
برش گردوندی که چی . بچه داشت میکَند و میرفت . برش گردوندی که چی
بمیر عشقته . 
احسانِ
تهران که سطح آلودگی آن بالا است؛ اولین چیزی که هتل های
تهران مورد توجه قرار داده اند تهویه و مطبوع سازی فضا است. دو فاکتور در این بین
مورد توجه قرار گرفته یکی محل احداث است که معمولا در مناطق خوش آب و هوای تهران
هستند و دیگری تجهیزات داخل هتل ها است که در انتخاب آن ها وسواس و دقت لحاظ شده
تا میهمانان هنگام رزرو بدانند که محیطی مطابق با استانداردهای جهانی در اختیار خواهند داشت.
امام علی (ع) در نهج البلاغه می فرمایند : شما را به تقوای الهی توصیه می کنم ، که با بیم هایی که داده جای عذری نگذارده و با راه هایی که پیش پا نهاده حجت را تمام کرده و شما را از دشمنی بیم داد که پنهانی در سینه ها راه یافته و راز گویان در گوش ها می دمد ، تا آدمی را گمراه کند و تباه سازد ، و وعده دهد و او را به دام هوس اندازد.
زشتی گناهان را در دیده او بیاراید و گناهان بزرگ را کوچک نشان دهد  ؛ هنگامی که همنشین خود را (نفس انسان را) فریب داد و راه گریز را بر
مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: توجه به اصل «شایسته سالاری» سبب تحکیم وحدت و اخوت می شود و این یکی از مهمترین خواسته های مردم از مسئولان است.
به گزارش شریعت نیوز مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی  در خطبه های نماز جمعه این هفته مسجد مکی زاهدان اظهار داشت: مهم آن است که در کشور اصل «شایسته‌سالاری» رعایت شود و از شایستگان اقوام و مذاهب بدون هیچ تفاوت و تبعیضی کار گرفته شود. عقیدۀ ما آن است که حتی باید حقوق غیرمسلما
همه ما با عبارت ملک مشاع آشنا هستیم ملک مشاع یا ملک مشترک به ملکی گفته می‌شود که بیش از یک مالک دارد. بر اساس تعاریف قانونی مالکیت در این املاک برای هریک از مالکان مشترک است یعنی هرمالک در تمام اجزاء ملک حق دخل و تصرف دارد. در مورد اینگونه املاک قانون سهم هر یک ازشرکا را مشخص کرده است، اما محدوده جغرافیایی متمایزی در این نوع املاک مشخص نشده و همین موضوع می‌تواند تبعات حقوقی زیادی داشته باشد. از جمله تبعات حقوقی این است که هر یک از مالکان ملک
درخت‌ها با توجه به مزایای که برای ما و اکوسیستم دارند از جایگاه ویژه‌ای در سرتاسر جهان برخوردار هستند. امروزه با توجه به برداشت‌های بی‌رویه‌ای که از درختان می‌شود، خطر کمبود آنها روی کره زمین کاملا احساس می‌شود.
تصور کنید زمین بدون درخت تا چه اندازه تحمل میزبانی از ما را خواهد داشت؟ درختان یکی از عوامل مهم در تصفیه کردن هوا، ثبات خاک، اکسیژن سازی و بسیاری دیگر از مزایا برای سلامتی و امنیت ما انسان‌ها و دیگر موجودات زنده روی زمین هستند.
سلام
فردا ساعت اول و دوم کلاسمون، آزمون پودمان سوم طراحی وب رو خواهیم داشت
بدین صورت که در ساعت اول نصف کلاس و در ساعت بعدی نصف دیگر کلاس آزمون خواهند داد
فرصت آزمون تنها یک زنگ خواهد بود
همچنان تاکید میکنم که آزمون اصلا ساده نخواهد بود!
امتحان مجدد به هیچ عنوان نخواهیم داشت
و به تمامی مباحث پودمان سوم نیاز خواهید داشت
امتحان کتاب باز نیست
با توجه به سه هفته فاصله از آخرین کلاسمون و فرصت بیش از حد لازم! برای مطالعه و تمرین
و همینطور وجود مناب
با توجه به یافته های علمی از پزشکان  حاذق و مطمین، و اثبات این موضوع که راه جلوگیری از انتشار  ویروس کرونا رعایت بهداشت فردی، عدم حضور در تجمعات و امثالهم می باشد. لذا هر کسی که با عدم رعایت عمدی الزامات مطرح شده موجبات نشر این ویروس و طولانی شدن مشکلات کشور و فوت مسلمانان را فراهم آورد، در ردیف مفسد فی الارض می باشد و مجازاتی مخصوص خواهد داشت.
#کرونا
#قانون
#رئیسی
#مفسد_فی_الارض
جامعه، مدرسه و خانواده یک مثلثی است که در تربیت، رشد و تعالی شخصیت دانش آموزان نقش بسیار مهمی دارد. باید توجه داشت که هر سه عضو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تنها با ارتباط نزدیک و بسیار خوب این سه عضو است که می توان آینده ای درخشان و روشن برای دانش آموز به وجود آورد.
اگر مبتلا به هموروئید هستید ولی راه درمان بواسیر را نمی دانید، بهتر است این خبر را از دست ندهید با ما همراه شوید تا با راهکارهای درمانی آشنا شوید.
درمان بواسیر به چند روش مختلفبه گزارش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بواسیر از جمله بیماری‌هایی به شمار می رود که علائم زیادی  دارند اما باز هم به طور حتم نمی توان این بیماری را تشخیص داد. همچنین باید توجه داشت که علائم بواسیر  با توجه به میزان آسیب آن در افراد متفاوت است؛ با این حال اگر ت
شونه‌های خالی من
 پرِ حسرتاو و دردن
تو ازم دوریو انگار 
شونه‌هام هواتو کردن
دنیا مال ما دوتا بود
 قبلِ رفتنت عزیزم
شونه‌هاتو کم میارم
 اشکامو کجا بریزم
وسط تنهاییو و غم 
خاطراتو دوره کردم
چی میشه دوباره بازم 
با تو من شهرو بگردم***توجه توجه توجه***
در صورت پسند بقیه ترانه به شما ارسال می‌گردد.
قیمت:۱۰۰۰۰۰تومان(تخفیف خورده)
در صورت پسند با شماره۰۹۱۰۴۰۷۴۵۸۴تماس بگیرید.
 توجه توجه                                    توجه‌                                    توجه توجه
در این صفحه 5 ساعت قبل از شروع امتحان سوالات قرار خواهد گرفت. 
سوالات دارای پرسش‌نامه و پاسخ نامه هستند.

جهت پیگری سریعتر میتوانید با کلیک بروی بنر شناور پایین صفحه
در کانال تلگرام ما عضو بشید
در پایان محفل انس با قرآن کریم: یکی از کارهای خیلی مهم این است که جلسات قرآن را زیاد کنیم/ در گذشته، توجه قرآنی یک هزارم الان هم نبود، اما یکی از عادتهای خوبی که وجود داشت همین دوره های خانگی قرآن بود. مساجد را پایگاه قرآن قرار بدهید/ من واقعاً کاری که در ماه رمضانها در مشهد و قم راه افتاده که یک جزء را همه میخوانند، لذت میبرم. این حرکت که از قم هم شروع شد خیلی کار خوبی است. این بایستی در مساجد مختلف در طول سال تکرار بشود.
مورچه کوچکی بود که هر روز صبح زود سرکار حاضر می شد و بلافاصله کار خود را شروع می کرد.
مورچه خیلی کار می کرد و تولید زیادی داشت و از کارش راضی بود.
سلطان جنگل (شیر) از فعالیت مورچه که بدون رئیس کار می کرد، متعجب بود.
شیر فکر می کرد اگر مورچه می تواند بدون نظارت این همه تولید داشته باشد، به طور مسلم اگر رئیسی داشته باشد، تولید بیشتری خواهد داشت.
بنابراین شیر یک سوسک را که تجربه ریاست داشت و به نوشتن گزارش های خوب مشهور بود، به عنوان رئیس مورچه استخ
چه خواب ویردی بود. یه آرامشی که قبلا تجربه کرده بودم توش حس می‌کردم. چهره‌ها فرق داشت ولی انگار آدم‌ها همون آدم‌های آشنا بودن.از ته دل می‌خندیدم. با اعتماد بنفس. بی ترس از خندیدن. با دهان باز. بلند. عمیق. و یه نفر داشت برای خنده‌های من ذوق می‌کرد. و می‌خندید. تو یه آشپزخونه داشتیم یه چیزی می‌پختیم. تو یه جا شبیه کلیسا. خیلی ویرد. ولی آرامش داشت.

+ من هیچ جای زندگیم به آسیب رسوندن به خودم فکر نکرده‌م. شاید به طرق غیرمستقیم یا ناخودآگاه این کا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینترنت اینکام